|
|
PAMIĘTAJ NIE JESTEŚ SAM
Nasze Forum jest miejscem spotkań i dyskusji, poświęconych problemowi raka prostaty.
Grupa Założycieli to pacjenci oraz ich bliscy, którzy pragną podzielić się z innymi potrzebującymi zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
W leczeniu najważniejszą osobą jest zawsze lekarz, ale nieczęsto ma on czas na wyjaśnienia, tłumaczenie,
na dłuższą rozmowę.
Jeśli jesteś w trakcie diagnozy lub tuż po, na forum znajdziesz podstawowe informacje o chorobie, objaśnienie używanych w dokumentacji skrótów, dowiesz się o koniecznych badaniach, o ich znaczeniu, zapoznasz się ze standardowymi drogami leczenia.
Niewiedza, zagubienie, rodzi lęk, a naszym hasłem jest: "Nie lękaj się, NIE JESTEŚ SAM".
Postaramy się doradzić, gdzie się leczyć, gdzie szukać najlepszych fachowców, czyli jak poruszać się w systemie naszej służby zdrowia.
Bo żyjemy tu i teraz, i tu się leczymy, powinniśmy więc wiedzieć, jak we własnym zdrowotnym interesie wykorzystać te teoretycznie niemałe możliwości. Tutaj przede wszystkim - otrzymasz moralne wsparcie.
Jeśli jesteś na tym forum, to znaczy, że jesteś jednym z nas, przeżywasz to,
co my przeżywaliśmy lub przeżywamy, rozumiemy twój ból, bo to jest i nasz ból. Dzielimy się z tobą Naszymi Historiami, w których opisujemy zmagania z chorobą. Najlepiej bowiem radzić komuś poprzez własny przykład; jednocześnie chcemy, byś uniknął popełnionych przez nas błędów.
Być może ty też kiedyś w ten sposób pomożesz innym.
Ale przedtem zapoznaj się z ... - regulaminem
| Ostatnie wątki |
Wątek Edwarda - przeszcz...
Forum: Choroby towarzyszące/współistniejące
Ostatni post: Edward
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2.591
» Wyświetleń: 5.222.354
|
Tata lat 65, PSA 23 pirad...
Forum: Przed i po diagnozie - Przebieg i efekty leczenia
Ostatni post: Qwerty
Wczoraj, 08:40:31
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 195
|
Operować, czy obserwować?...
Forum: Masz wątpliwości – zadaj pytanie
Ostatni post: AParsley
Wczoraj, 08:22:33
» Odpowiedzi: 124
» Wyświetleń: 107.025
|
AParsley-czas od operacji...
Forum: Przed i po diagnozie - Przebieg i efekty leczenia
Ostatni post: AParsley
Wczoraj, 08:19:11
» Odpowiedzi: 157
» Wyświetleń: 471.654
|
rozwój raka u taty 72 lat...
Forum: Przed i po diagnozie - Przebieg i efekty leczenia
Ostatni post: kameleon106@op.pl
04.06.2026, 16:49:10
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 825
|
TATA 76l, PSA 23,3 PI-RAD...
Forum: Przed i po diagnozie - Przebieg i efekty leczenia
Ostatni post: betula
04.06.2026, 12:23:42
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 1.621
|
Psa 187
Forum: Masz wątpliwości – zadaj pytanie
Ostatni post: omega
04.06.2026, 09:18:00
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 529
|
Mój mąż po biopsji
Forum: Przed i po diagnozie - Przebieg i efekty leczenia
Ostatni post: omega
04.06.2026, 08:34:56
» Odpowiedzi: 224
» Wyświetleń: 323.081
|
|