Canaletto, walka do ostatniego naboju. Nadzieja umiera ostatnia.
#24
(07.06.2017, 20:49:12)Armands napisał(a): Andrzeju, co tu dużo pisać... tu trzeba cieszyć się
Cieszę się każdym dniem. Już wiem ( co by się dalej nie działo ), że jestem zwycięzcą. Z tymi parametrami, w młodym wieku rak, a tu już 11 lat.


(08.06.2017, 10:41:03)Jędrek napisał(a): Jestem jednym z wielu którzy Twoją historię zwycięzcy mają za przewodnią siłę w walce z chorobą.
Jędrek, zawsze trzeba wierzyć w sukces. Wiara góry przenosi.



(07.06.2017, 20:49:12)Armands napisał(a): i mam nadzieję, że kiedyś (może już niedługo) spotkamy się osobiście.
Będzie okazja pogratulować, dowiedzieć się jak ty to robisz... i wypić za Twoje przyszłe lata. Lata wolne od CaPa.
Jarek , ty  to masz przekonywania.

Właśnie przeczytałem ,że jest organizowane
VI Michelińskie Spotkanie  Przyjaciół Forum  w dniach 23-24 września 2017

Jędruś dopisz mnie jako - uczestnik - sztuk 1.
Będę na 150 %. We wrześniu biorę urlop, krótki  wyjazd na urlop ,a 23.09.2017r. melduje na spotkaniu.





                             
               
(08.06.2017, 13:57:39)Niki napisał(a): Andrzeju my także przyłączamy się do gratulacji.
Do końca życia masz mieć takie emocje jak na pierwszej randce.Twoje nastawienie i optymizm przyniosły rezultaty w walce z  CaPem.
My w porównaniu z Tobą jesteśmy po półmetku - 6 lat po RP i RT,ale też cały czas pełni optymizmu.
Pozdrawiamy Lidka i Mariusz mruganie, puszczanie oczka

Kiedyś myślałem ,że po 10 latach od zachorowania, na badania będę chodził wyluzowany. Myliłem się, lęk i strach jest dalej. Ostatni wynik czytałem ze łzami w oczach.
Mariusz , jesteś 6 lat po RP+RT - na czysto. Ten wynik budzi szacunek . W kaburze masz jeszcze 1 konkretny nabój, ale życzę Ci byś go nigdy nie musiał używać.

P.S. Do @AParsley, głową muru nie przebijesz, ale oranko było piękne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Canaletto, walka do ostatniego naboju. Nadzieja umiera ostatnia. - przez canaletto - 23.06.2017, 17:20:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości