Canaletto, walka do ostatniego naboju. Nadzieja umiera ostatnia.
#8
Andrzeju, widziałem Twój wpis i widziałem co się dalej stało. Zostałeś potraktowany jako (dla przykładu) natarczywy spamer, czyli dostałeś pełną blokadę na swoje konto. Możliwe, że blokada obejmuje również IP komputera, z którego się logujesz (ale o tym wie tylko administracja FG). Możesz ewentualnie spróbować założyć nowe konto, ale pytam się po co?

Nie nazywaj tego "dobrą zmianą" bo nie ma do tego żadnego uzasadnienia. Dobra zmiana, to często nadzieja dla osób wykluczonych w polskiej transformacji. Takich pozbawianych pracy, okradzionych za zgodą TK ze środków zgromadzonych w OFE, czy zwyczajnej godności i nadziei na poprawę bytu. Sam wywodzę się z robotniczego środowiska i uwierz mi, ale te często wyśmiewane 500+ to nie pieniądze na ośmiorniczki, nowe TV z zakrzywianym ekranem, Iphony 6 czy 7 generacji, ale nowe buty dla dziecka, zapłacony dług w spółdzielni mieszkaniowej, czy szansa na wspólny rodzinny wyjazd na morze. 

Ciebie dotknęła zwyczajna złośliwość admina (adminów) który wtedy dyżurował . Gdy zadecydowałeś o zaprzestaniu pisania na FG to Twój watek powinien być zamknięty, ale nie wywalony w niebyt. Chyba wiesz, że stało się tak, bo zamieściłeś link do naszego forum które "przecież nie jest konkurencją, bo jak adoracyjne forum może być konkurencją".
Gdybym to ja miał podjąć decyzję, to twój link bym usunął, temat zamknął i kropka. Wisiałby dzień, dwa i zostałby zakryty przez nowe posty. 
Ale ja na szczęście nie biorę w tym udziału. Było minęło.


Co do kwiatów, to różnie to bywa. Najlepiej podpytaj w rejestracji.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje wyniku.
Armands
Rocznik 1961
PSA WYJŚCIOWE: 09.2013 13,31 ng/ml
BIOPSJA: 10.2013 Prostatic carcinoma GS 2+2=4
PROSTATEKTOMIA RADYKALNA (klasyczna): 03.2014 w CO Bydgoszcz. Operator dr. Jerzy Siekiera.
Badanie po RP: GS 3+3=6 pT2c N0
PSA po RP: po 3 mieś. 0,028 ng/ml, od 6 m. do 6 lat od RP <0,002 ng/ml.
W ostatnim badaniu (10 lat od RP) <0,006 ng/ml
Koniec kontroli u urologa w CO
Moja historia
Wątek poboczny 

Módl się o najlepsze, przygotuj się na najgorsze.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Canaletto, walka do ostatniego naboju. Nadzieja umiera ostatnia. - przez Armands - 13.05.2016, 20:47:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości