RARP co zabrać ze sobą i o czym pamietać w szpitalu
#1
Witam wszystkich,
wypadałoby się przedstawić; 66lat, w zeszłym roku dostałem trzy szybkie, po których do dziś się podnoszę (pożegnałem żonę, miałem czołówkę na motocyklu i zdiagnozowany RGK), Gleason 3+4, ponoć bez naciekania torebki, scyntygrafia i TK czyste, ale jest spory, hodowany co najmniej od 5 lat, olewałem PSA=8.

Sporo się naczytałem wątków na tym forum i jestem pełen podziwu dla ludzi, którzy bezinteresownie a przy tym rzetelnie dzielą się swoją wiedzą i wspierają innych.

Termin mam 13.02.24 (nie jestem przesądny) u prof. Szopińskiego w Mazovii. 
Na forum przewijał się wątek dziennika - poradnika, bodaj od Armands'a, a w nim choćby jakieś karabińczyki do worków cewnikowych. Jednak tego załącznika nie znalazłem.
Generalnie chciałbym się dobrze przygotować na wszelkie przewidywalne okoliczności, bowiem tylko wtedy mam wrażenie choćby minimalnej kontroli nad tym co się wokół mnie dzieje. Tak już mam, ale pewnie nie tylko ja jeden.

Zatem moje pytania:
- czego nie powinienem zabrać do szpitala (pominąwszy to co napisane w rozpisce od koordynatora, a pewnie każdy z nas dostał)
- co powinienem mieć w domu po powrocie ze szpitala
- może ktoś ma doświadczenie u kogo po Mazovii w Warszawie się konsultować (jakiś dobry lekarz prowadzący), bo niestety wcale nie tak rzadko prawdziwa jazda zaczyna się dopiero po prostatektomii


Ze swojej strony mogę jedynie obiecać, ze podzielę się swoim doświadczeniem już wkrótce.

Z góry serdeczne dzięki
pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RARP co zabrać ze sobą i o czym pamietać w szpitalu - przez jamax57 - 03.02.2024, 14:24:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości