Powrót do pełnej sprwaności seksualnej po prostatektomii
#8
Założyłem wątek będąc jeszcze przed operacją, bo nie wiedziałem czego się spodziewać. Teraz będąc niecałe 4 miesiące po operacji (daVinci) postanowiłem dać coś od siebie.
Jeszcze nie mogę powiedzieć, że odzyskałem sprawność w 100% sprzed operacji, ale jest na tyle dobrze że da się odbyć normalny stosunek. Czasami sztywność jest taka jak kiedyś, czasami słabsza, więc nie ma stałej kondycji, chociaż obecnie nie jest źle zadowolenie, uśmiech Cały czas przyjmuje Tadalafil 5mg raz dziennie i w sumie nie wiem czy to też w jakiś sposób się do tego przyczynia - może spróbuję odstawić na kilka dni i wtedy zobaczę jak to będzie wyglądać bez wspomagaczy. Jeżeli chodzi o ćwiczenia mięśni dna miednicy to nie wiem czy mają one jakiś na to wpływ. Urolog podczas badania usg stwierdził, że nie mam silnych mięśni dna miednicy jednak pomimo tego nie miałem też problemów z nietrzymaniem moczu. Mimo wszystko jednak staram się ćwiczyć te mięśnie jak sobie o tym przypomnę. Jeżeli chodzi o orgazm to tak jak już wspomniał Sebek78 - niczym się nie różni poza tym, że nie ma wytrysku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Powrót do pełnej sprwaności seksualnej po prostatektomii - przez jaggernaught82 - 30.01.2024, 13:36:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości