Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości
#12
(09.04.2016, 14:33:14)Kris napisał(a): Nie porównujmy 500+ z tym co nas interesuje, czyli refundacją NFZ, n
 Kris, nie można widzieć wszystkiego  o d d z i e l n i e.
Jak zapewne wiesz, służba zdrowia ma być finansowana z budżetu, czyli z jednego wspólnego worka.
Chyba nie masz złudzeń, kto wygra walkę o za krótką kołdrę  - 500 plus , wcześniejsze emerytury, czy ciężko chorzy?

To nie ma znaczenia, jakie leśne dziadki będą u władzy. Żadnych - przynajmniej tych z Min.Zdrowia  - nie podejrzewam o złą wolę.
Po prostu jestem pewna, że przegrają walkę o pieniądze, których potrzeba będzie bardzo dużo na inne, równie szczytne cele.

Jeszcze w ubiegłym roku wydawało mi się, że enzalutamid będzie wkótce refundowany. Przecież owe badania kliniczne, obniżka ceny, to był (moim zdaniem) chwyt marketingowy, by wejść na rynek. Teraz raczej nie ma szans, więc i próby się skończyły.
A przecież ten enzalutamid prędzej czy późnej wszystkim prostatykom będzie potrzebny.
Niestety, obietnicą refundacji leków dla pacjentów z zaawansowanym nowotworem nie wygrywa się wyborów.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości - przez Dunolka - 11.04.2016, 00:28:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości