Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości
Nie udało się pojechać do IS do Otwocka ale rozmawiałam z lekarką. Wyznaczyła nowy termin, a na biegunkę nasiona chia bez tabletek na zatrzymanie. Mąż dalej słaby, nie ma apetytu ale stara się zjadać większe porcje, dużo pije. Boli go jednak brzuch kiedy siedzi, chodzi, a jak leży na plecach ból na jakiś czas przechodzi. Po No-spie jest lepiej. Badania krwi trochę poniżej normy, białko wzrosło do 5. Waga 63kg z 75kg ,ale już nie spada.

Jest jednak coś co nas ucieszyło. To wynik PSA ze 103 obniżył się do 73 po Zytidze, którą bierze regularnie od 8 kwietnia.

Natomiast wzrosło CRP do 26 i moczu pojawiły się b. liczne bakterie, pasma śluzu, krwinki wyługowane 20-30, leukocyty gęsto pokrywają pw. erytrocyty świeże luźno pokrywają pw. pojawiło się białko 0,96,mniejszy jest ciężar właściwy, kolor bursztynowy, krew 4+, leukocyty 3+
Nasz stary dobry urolog zlecił Nolicyn. Gdyby nie biegunka byłoby jako tako.
Może ktoś ktoś z Państwa ma jakiś pomysł na uporczywą biegunkę /marchwiankę pije codziennie 2 szklanki, z ryżem gorzej/
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości - przez Pitos7 - 23.04.2017, 03:32:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości