Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości
#96
U Męża Iwony była chemioterapia. Chemioterapia uszkadza, niszczy florę bakteryjną jelit. Układ immunologiczny nie będzie pracował bez prawidłowej flory. Biegunki mogą być tego  efektem. 
Ja w pierwszej kolejności zatroszczyłabym się o jelita.
Możliwości jest dużo.
Podstawą jest wykluczenie wszystkiego co zawiera cukier. Wykluczenie pożywienia z konserwantami. Konserwanty dodawane do żywności przez producentów działają bakteriostatycznie i bakteriobójczo nie tylko na produkt do którego zostały dodane. Podobnie działają jak dostają się z tym "jedzeniem" do jelit. Niszczą saprofityczną (korzystną ) florę bakteryjną.
Nie wiem czy wiecie, że powszechnym już zwyczajem są opryski roundapem (herbicyd) wszelkich zbóż na 10 dni przed zbiorem. Herbicyd ten powoduje szybsze wysuszenie zboża. Chleb z takiego ziarna też ma jego domieszkę. Roundup wyniszcza florę bakteryjną u człowieka.
Niedawno odbyły się badania : okazało się, że raundup jest w mleku matek karmiących.
Sama odbudowa flory bakteryjnej to proces długi i żmudny. Nikt tego nie dokona w ciągu tygodnia czy dwóch. Trzeba stosować probiotyki. Jednak dobrych produktów tego rodzaju jest niewiele. Nie chodzi o to, by ilościowo danego szczepu bakterii było dużo ilościowo. Podstawą wyboru powinno być aby w danym produkcie było jak najwięcej różnych szczepów bakterii. My w domu okresowo stosujemy efektywne mikroorganizmy. Oprócz tego korzystnie działają wszelkie kiszonki. Kisić można wszystkie praktycznie warzywa: buraki, kapusta biała, czerwona, marchew, pietruszka, cebula, ogórki  itd. W kiszonkach pojawią się korzystne dla jelit bakterie kwasu mlekowego. Oczywiście odpadają kiszonki sklepowe. Ja kiszonki robię w słoikach, w niewielkich ilościach. Tak, by je mieć pod ręką i zjeść codziennie chociaż małą porcję.
Co do odtruwania. 
Wątroba: kupuję na kilogramy betainę (z buraka czerwonego). Ma wiele korzystnych działań na organizm.
Tu opis:
http://www.rozanski.ch/betaina.htm
Betaina obniża homocysteinę. 
Trzeba również dbac o odpowiednie nawodnienie organizmu. Herbata i kawa odwadniają.
Stosowanie leków na obniżenie kwasu solnego w żołądku może doprowadzić do katastrofy zdrowotnej. Żeby żołądek strawił białko musi być w żołądku kwaśno (PH od 1-2), jak zlikwiduje się kwas sony lekiem trawienie będzie zaburzone i ciag dalszy problemów nastąpi. Prędzej czy później.
Przesyłam niedzielne pozdrowienia zadowolenie, uśmiech
Ewa

Uwaga moderacji:

Nie ma żadnych dowodów na to, że jakakolwiek metoda medycyny alternatywnej ma działanie leczące nowotwory - twierdzi stanowczo prof. Sergiusz Nawrocki, onkolog z Oddziału Radioterapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach.
Mąż ur. 1956.
2009 r. PSA 6. Prostatektomia. Margines +. Radioterapia.
Od 2009 do chwili obecnej PSA nieoznaczalne.

Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego nie znamy, ale krytykowanie jest głupotą.
Da Vinci.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości - przez ewula - 12.03.2017, 12:18:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości