Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości
#90
(10.03.2017, 10:46:14)Pitos7 napisał(a): Jolu, wszyscy lekarze w tym IS, a nawet mam napisane w zaleceniach siemię lniane. Dzisiaj podałam mężowi kleik ryżowy, zieloną herbatę, stoperan 2 tabl. elektrolity, essentiale.
Ma nudności i dalej biegunkę. Idę po jagody i nutridrinki. W poniedziałek będziemy w Łodzi to wszystkiego się dowiemy. Nie wiem tylko czy podawać Zytigę i pewno tego się w Łodzi nie dowiem. Dodzwonić się do dr. IS nie mogę. Może podpowiecie co zrobić?

Pozdrawiam
Iwona

Iwona,
dotrzyj do książki Abrama Hoffera, M.D Harolda D. Fostera i Andrew Saula pt;"Niacyna w leczeniu".
Przeczytaj rozdział o raku i niacynie w czasie chemioterapii.
Gdybyś miała z tą pozycją problem, napisz na PW. Podam Ci mój nr telefonu i rozdział przeczytam.
Pozdrowienia
Ewa (ewaryn)
ps. swoje pozdrowienia przesyłam także pozostałym uczestnikom forum.

(10.03.2017, 12:28:54)ewula napisał(a):
(10.03.2017, 10:46:14)Pitos7 napisał(a): Jolu, wszyscy lekarze w tym IS, a nawet mam napisane w zaleceniach siemię lniane. Dzisiaj podałam mężowi kleik ryżowy, zieloną herbatę, stoperan 2 tabl. elektrolity, essentiale.
Ma nudności i dalej biegunkę. Idę po jagody i nutridrinki. W poniedziałek będziemy w Łodzi to wszystkiego się dowiemy. Nie wiem tylko czy podawać Zytigę i pewno tego się w Łodzi nie dowiem. Dodzwonić się do dr. IS nie mogę. Może podpowiecie co zrobić?

Pozdrawiam
Iwona

Iwona,
dotrzyj do książki Abrama Hoffera, M.D Harolda D. Fostera i Andrew Saula pt;"Niacyna w lewczeniu".
Przeczytaj rozdział o raku i niacynie w czasie chemioterapii.
Gdybyś miała z tą pozycją problem, napisz na PW. Podam Ci mój nr telefonu i rozdział przeczytam.
Pozdrowienia
Ewa (ewaryn)
ps. swoje pozdrowienia przesyłam także pozostałym uczestnikom forum.
Uwaga moderacji:

Nie ma żadnych dowodów na to, że jakakolwiek metoda medycyny alternatywnej ma działanie leczące nowotwory - twierdzi stanowczo prof. Sergiusz Nawrocki, onkolog z Oddziału Radioterapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach.
Mąż ur. 1956.
2009 r. PSA 6. Prostatektomia. Margines +. Radioterapia.
Od 2009 do chwili obecnej PSA nieoznaczalne.

Nie jest mądrą rzeczą chwalić to, czego nie znamy, ale krytykowanie jest głupotą.
Da Vinci.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości - przez ewula - 10.03.2017, 12:28:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości