Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości
#37
Cześć Iwona!
Nie było mnie kilka dni w B, dopiero wróciłem do domu, i jutro rano wymarsz do Gdańska. We wtorek wizyta w GUMED u Pani Prof.
Wracając do sedna sporawy, czy twoja doktor  ta od zaaplikowanego enkortonu  wie, że Twój mąż dostaje przed wlewem Docetaxelu Dexametazon? Bo jak nie wie to bieda, ale większą biedę i szkody może narobić dodając Enkorton, bo tym samy ogromnie zwiększy dawkę leku łączącego sie z podstawowym lekiem w chemioterapii, czyli cytostatykiem Docetaxelem. smutny. Czy ona jako lekarz nie wie co to jest Dexametazon, Prodnizon czy  Enkorton????
No przerazajace jaką wiedzę ma ta lekarka odnośnie chomieterapii w leczeniu RGK Zły

Dexametazon- Syntetyczny glikokortykosteroid, fluorowana pochodna prednizonu o długotrwałym i silnym działaniu przeciwzapalnym,

https://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=209.

Nic nie kombinujcie bez kontaktu z dr. I.S. O zmianie leku powinna ona zadecydować. Powtarzam, o zmianie leku , a nie zwiększaniu dawki tego samego praktycznie leku i to przez lekarza który chyba nie wszystko wie o leczeniu RGK.
Dr. I.S. miała jakiś powód, że do Docetaxelu dołączyła właśnie Dexametazon, a nie inny glikokortykosteroid.


Pozdrawiam
   kris.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mój mąż ma raka prostaty z przerzutami do kości - przez Kris - 28.08.2016, 21:56:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości