Zaproszenie na spotkanie z lekarzami w Olsztynie
#1
Szanowni Forumowicze,

forum http://www.rak-prostaty.pl organizuje w dniach 16 - 18 września 2022 w Olsztynie spotkanie z lekarzami specjalistami. 

Mile widziane są osoby na nim osoby nie zarejestrowane na naszym forum, ale zainteresowane tematem.

Sobota 17 września 2022 będzie głównym dniem konferencyjnym zakończonym spotkaniem towarzyskim przy kolacji.

Można przyjechać w piątek i zostać do niedzieli - ze względu na odległość lub towarzysko zadowolenie, uśmiech 

Koszt udziału w konferencji to koszt noclegu, pozostałe wydatki pokrywa Fundacja Rak Prostaty.


Na obecną chwilę potwierdzone są prelekcje Idea :

1. Roman Sosnowski, prof. nadzw. dr hab. n. med., urolog - Wznowa raka prostaty po leczeniu radykalnym
2. Andrzej Kukiełka, dr n. med., radioterapeuta - Wznowa w prostacie po radioterapii. Co zrobić? Parę słów o brachyterapii ratunkowej.
3. Paweł Salwa, dr, n. med., urolog, operator robota da Vinci - Operuje człowiek a nie robot, rola doświadczenia operatora i zespołu w wynikach operacji da Vinci.


Zapraszam i zachęcam zadowolenie, uśmiech

Więcej szczegółów oraz informacje o zapisach pod tym linkiem: https://rak-prostaty.pl/viewtopic.php?f=...8&start=40


pozdrawiam serdecznie 

Ewa (Molisana)
Odpowiedz
#2
(07.07.2022, 15:21:14)Molisana napisał(a): Szanowni Forumowicze,

forum http://www.rak-prostaty.pl organizuje w dniach 16 - 18 września 2022 w Olsztynie spotkanie z lekarzami specjalistami. 

Mile widziane są osoby na nim osoby nie zarejestrowane na naszym forum, ale zainteresowane tematem.

Sobota 17 września 2022 będzie głównym dniem konferencyjnym zakończonym spotkaniem towarzyskim przy kolacji...

Fajna inicjatywa,

J
Odpowiedz
#3
Ewa, jeśli zależy ci, by informacja dotarła do jak największej liczby osób zainteresowanych tematem, umieść ten post w otwartej części forum, widocznej dla wszystkich, nie tylko dla zalogowanych.
Według statystyk, codziennie czyta forum ponad kilkaset osób, a tylko niektórzy się logują.
Odpowiedz
#4
Bardzo dziękuję za podpowiedź zadowolenie, uśmiech
I poproszę o jeszcze jedną - gdzie będzie najlepiej? Tutaj najbardziej mi pasowało.

P.S. Bylibyśmy szczególnie zaszczyceni, gdyby przyjechały osobistości z Waszego forum. Wasz dorobek wzbudza szacunek i Wasza obecność na spotkaniu byłaby naprawdę cenna. 

Z góry dziękuję,  pozdrawiam i zapraszam! zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
#5
Widzę że nasza super aktywna koleżanka z Gladiatora dotarła nawet tutaj z wiadomością o forumowym  spotkaniu z lekarzami. Oczywiście podpisuję się pod jej inicjatywą.
Po prelekcjach na pewno będziecie mieli możliwość porozmawiania z lekarzami na temat swojego przypadku.


Nietrudno się  domyśleć że pod nickiem Włodek pisze Wlobo 135 z Gladiatora. Zmieniłem tutaj swojego nika z Przyjaciel na Włodek ponieważ miałem stałe problemy z logowaniem się.

Pozdrawiam
Włodek
Odpowiedz
#6
Molisano, post z zaproszeniem przeniosę (już przeniosłem - Admin) w bardziej odpowiednie miejsce.
Włodku właśnie widzę, że masz nowe konto. Nie wiem dlaczego masz problem z logowaniem, ale od czasu do czasu dostaję takie sygnały. Niedawno Staszek (Pisarek) do mnie o tym pisał. 
W żaden sposób nie utrudniamy dostępu.
W takich sytuacjach zawsze namawiam do kontaktu na mój email. Ustawiam hasło tymczasowe i z reguły to pomoga do powrotu na swój profil.
Niestety, ale skrypt forum (nie tylko naszego forum) jest już dość archaiczny i odstaje od standardu XXI wieku.

Pozdrawiam
Armands
Odpowiedz
#7
Witajcie,

przeklejam tutaj informację, odnośnie możliwości transmisji on-line prelekcji lekarzy, napisaną w wątku spotkania przez Kemoturfa:

"Na prośbę forumowiczów, którzy ze względów rodzinnych lub zdrowotnych nie mogą wziąć udziału w spotkaniu, postaramy się zrobić transmisję on-line.
Transmitować będziemy prelekcje z dnia 17.09.2022. Zobaczymy jak się to uda, bo oczywiście robimy to własnymi skromnymi siłami. Jak coś nie zagra, to nas nie zabijajcie, pls  Big Grin . Transmisja ma obejmować slajdy oraz głos.

Załatwiamy zgody od prelegentów. Transmisja będzie na zamkniętej grupie FB.
Wrócę planem godzinowym spotkania oraz informacją, czy wystąpienie będzie transmitowane.

Zapisujcie się do grupy przez stronę wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/Rak-prostatypl-...037/groups

Grupa jest zamknięta, więc proszę o zapisanie się do niej przed spotkaniem."

Bardzo proszę, aby osoby, które zgłaszają się do grupy na facebooku,
napisały mi w wiadomości prywatnej, pod jaką nazwą (nazwiskiem) się zgłaszają.

Pozdrawiam

Molisana zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości