JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O ..
#57
Cześć Jędrek.
Moje gratulacje z osiąganych wyników.Tak trzymaj. zadowolenie, uśmiech

A teraz proszę odpowiedz mi na poniższe, bo jak przeczytałem to co napisałeś i odpowiedzi lekarza ( które to są, bo do końca nie rozkminiam?), to zastanawiam się gdzie ja teraz jestem ze swoją wiedzą , a nigdzie przecież nie wyjeżdżałem mruganie, puszczanie oczka .
Po pierwsze o jakich Ty mówisz przerzutach.??? Już dawno o tym gadaliśmy. Ty nie miałeś w hist.pat po LRP nawet wzmianki o "N" nie mówiąc już o "M". Jedynie naciek na pęcherzyki nasienne był stwierdzony w hist.pat , ale LRP pozbawiło Ciebie tych ognisk z GK i pęcherzyków.
Czy taki zapis uważasz za przerzuty???:
... "obraz PET wnęki prawego płuca niespecyficzny.Obraz PET węzłów chłonnych jamy brzusznej i miednicy typowy dla procesu nowotworowego. "
No raczej na to nie wygląda i bardzo dobrze, że nie wygląda, bo potwierdza brak przerzutów.



Cytat:Pacjent usilnie nawiązuje dyskusję..

-Są robione BK z enzalutamidem dla osób w trakcie HT Z WYNIKAMI psa zerowymi.

A jakie to B.K. z ENZ. dla pacjentów z zerowym PSA, bo o takich cudach nigdy nie słyszałem ???


Cytat:-Tak mniej skutków ubocznych i lepsze działanie.

W stosunku do jakiej terapii i o jaki lek chodzi o  ENZ. ???

Cytat:Bardzo dobry ,bardzo dobry bardzoo dobry i skuteczny lek.
Tylko drogi.
Obecne leczenie kosztuje ok. 1000 zł enzalutamidem o 5000 zł więcej.

No i to mnie "przygwoździło" mruganie, puszczanie oczka
Leczenie jakim lekiem kosztuje ok.1000 zł??? I skąd ta cena 6000zł ( 1000zł+ "o 5000zł"=6000zł) jeżeli chodzi o ENZ. Ja jestem na bieżąco i cena czterotygodniowej terapii ENZ. ( 112 kaps) to 8800 PLN na chwilę obecną.

Jędruś, proszę odpowiedz i uporządkuj wpisy, bo się pogubiłem jak nigdy. smutny

Pozdrawiam
   Kris.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 04.03.2016, 08:44:02
RE: JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Kris - 02.08.2017, 16:31:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości