JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O ..
Dziesięć lat po zabiegu.

Wspomnienie ...





Wchodzę w prywatne konsultacje , opłacam RM
wynik
Wykonano badanie dynamiczne uzyskując obrazy T-1 zależne po badaniu kontrastu, w płaszczyznach poprzecznych.
Gruczoł krokowy o wym.42x35x41 mm, o zachowanej budowie strefowej.
W obrazach T2- zależnych, w strefie obwodowej obydwu płatów, w tylnej części, uwidoczniono obszar o wym. 26x12mm o nieprawidłowo hipointensywnym sygnale.
W badaniu dynamicznym uzyskano wzmocnienie kontrastowe tego obszaru, z następowym wash out – naciek neo.
Nie wykazano nieprawidłowych uwypukleń zarysu stercza, podejrzanych o naciek pęczków naczyniowo – mięśniowych.
Pęcherzyki nasienne w normie.
Pęcherz moczowy o gładkich zarysach.
Powiększonych węzłów chłonnych nie stwierdzono.
Oba UKM-y i moczowody bez cech poszerzenia.
Kości miednicy bez cech meta.


Otrzymuję skierowanie na zabieg laparoskopowy usunięcia GK.
8.12.2012 SZPITAL.


Przybywam na diecie do szpitala Biziela na Oddział Urologi i Onkologii Urologicznej wg opisu najlepiej jak mogłem trafić. Dla prostatyków są wydzielone pokoje z łazienkami dla mnie zabrakło jestem na sali ogólnej. Po zabiegu doświadczyłem jak to dobrze mieć łazienkę i toaletę na wyciągniecie nogi.


10.12.2012 ZABIEG


Opieka pielęgniarsko-lekarska ok. Po zabiegu obudziłem się z niedowładem prawej reki. Była tak odgięta w czasie zabiegu że straciłem nad nią władzę , z czasem wróciło wszystko do normy . Jak wspominam zabrano mnie przed 8.00 a współlokatorzy mówili mi iż wróciłem przed 14.00 . Lekarz który dokonał LRP wspominał iż był to bardzo trudny zabieg.


17.12.2012 WYPIS
.................................

Jak wiele się zmieniło w medycynie,
I nie gdybam co by było gdybym poszedł inną drogą.
Jak jest dzisiaj ?
OK PSA 0,006 POŁOWICZNA HT i radość z każdego dnia od świtu.
Dziękuję forum za wsparcie.
Jędrek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 04.03.2016, 08:44:02
RE: JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 10.12.2021, 11:56:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości