JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O ..
(07.06.2020, 21:05:38)Dunolka napisał(a): Jędrek, widzę, że twoje samopoczucie stopniowo się poprawia, uważaj na siebie, nie szarżuj, żeby się spokojnie wszystko zagoiło. Prędzej czy później wrócisz do dawnej formy.

Sądziłem ze będzie dużo szybciej i lepiej.
Nie mam doświadczenia powrotu do zdrowia po dwóch po sobie następujących operacjach.
Podwójna narkoza,cewnikowanie, otwieranie jamy brzusznej , cięcie- szycie - cięcie i permanentna dieta.
Fakt głodu nie odczuwałem a widok przynoszonych potraw dla kolegów z sali nie wzbudzał zazdrości.
PO dziesięciu dniach tęskniłem za naturalnym słońcem powietrzem i bliskimi.
Szwy ciągną to zrozumiałe jest ich chyba szesnaście ,wewnętrzne nie wiem ale też podwójne. Big Grin 
Tak w godzinach popołudniowych zaczynam odczuwać dyskomfort ,bóle które najlepiej łagodzi wyciągnięcie się na maxa na kanapie i sen.
Gdy nie mogę zasnąć muszę dozować środek przeciwbólowy ale tylko w sytuacji krytycznej.
Wcześniej staram się rozchodzić , rozkurczyć.
W dolnej połaci brzuch tworzą się bolesne skurcze , odczuwam tak jak obce blaszane twarde ciało ściąga wszystko wokół Zły
Jak są waru nki pogodowe to cały prawie dzień spędzam na świeżym powietrzy w ogródku , głównie na huśtawce trzyosobowej.
Często na niej leżę i podsypiam a klimat Michelina wszystkim znany.
Ręce świerzbią by coś robić kosić ,grabić ciąć itp - a tu zakaz totalny.
Napięcia w jamie brzusznej się stabilizują ale nie do uniknięcia.
Najlepsza forma rano po nocy.
Mogę spać na obu bokach ale na wznak z odchyloną głową najbardziej mi sprzyja.

Fakt jestem niecierpliwym aktywistą życiowym ale moje domowe elfy bacznie strzegą każdy mój ruch jak co to
[Obrazek: ceramika-kubek-emotki-540ml-em1-kubek-boss.jpg]
żółta kartka -za co im jestem wdzięczny.


Jędrek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 04.03.2016, 08:44:02
RE: JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 08.06.2020, 09:53:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości