JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O ..
(07.12.2019, 12:43:14)AParsley napisał(a): Testosteron też pewnie w górę  przewraca oczami
Pozdrawiam AParsley

(07.12.2019, 15:32:24)Nanna napisał(a): Z tym testosteronem to właśnie nie do końca, że tylko w górę.
Najgorszą opcją jest jak PSA rośnie, a testosteron spada, ale bywa też tak że się buja góra - dół - góra. Warto zatem obserwować.

pozdrawiam
Nanna

Ostatni raz mierzyłem testosteron trzy miesiące temu,
Sprawdzę na początku stycznia.
Według obserwacji i zachowań osobnika jest nawet przyzwoity Big Grin .

Jędrek

(09.11.2019, 10:01:43)Dunolka napisał(a): Gdzie zrobić badanie?
Tam, gdzie jest dobry sprzęt i kadra z doświadczeniem, to oczywiste.

Na twoim miejscu zapisałabym się w kolejkę do W-wy.
Zanim się doczekasz, PSA ma "szansę" urosnąć do poziomu, w którym badanie ma w ogóle sens.

Tak wspólnie zadecydowaliśmy wybrałem ośrodek z Warszawy .
Wstępny termin maj 2020.
Może to kolidować z moją rehabilitacją , zarezerwowałem w terminie 3-17 maj 2020 pobyt w szpitalu wojskowym w Ciechocinku.
Pod koniec kwietnia mam wizytę konsultacyjną u lekarza prowadzącego w BCO.
Dobrze by było mieć wyniki PET-a przed wizytą.
(12.11.2019, 20:26:21)Nanna napisał(a): Lekarka prowadząca Leszka (radiolog) "upiera" się przy robieniu wszystkich badań obrazowych w CO w Bydgoszczy.
Argumentuje to faktem dobrego sprzętu i doskonałych fachowców opisujących badania oraz możliwością konsultacji z nimi w razie wątpliwości. Jest to rozsądne - Leszek miał w czerwcu PET i ma już ustalone terminy rezonansu i scyntygrafii.

Aniu Bydgoszcz wykona badania komercyjnie a na chwilę obecną to trochę za wcześnie.
W Warszawie na dzień dzisiejszy czas oczekiwania wynosi 182 dni .
Na koniec roku zostanie mi ok 110-120 dni czyli możliwe badanie jest pod koniec kwietnia.
Oby moje psa- ki nie śpieszyły się do wiosny nieśmiały 

Jędrek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 04.03.2016, 08:44:02
RE: JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 09.12.2019, 09:53:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości