JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O ..
(16.08.2019, 17:01:16)Edward napisał(a): Jędrku,

a nie powiedział pan doktor, co trzeba robić, gdyby te prywatne pomiary pokazały, nie daj tego Boże, systematyczny wzrost PSA?
Nie powiedział, przy jakiej wartości tego markera zacznie się kolejne leczenie?

Witaj
Edwardzie nie powiedział jak często wykonywać pomiar.
Padło słowo monitorować.
Jakbym przyjął co trzy miesiące to
1.1.08.2019 już po.
2.1.11.2019
3.1.02.2020
4.1.05.2020 a wizyta jest pod koniec kwietnia.
Wychodzi że do wizyty następnej wizyty prawie dziewięć miesięcy.
Teraz sprawdzę poziom terstoteronu moż oświeci.
A teraz pakuję się i za kilka dni nad morze.

Jędrek

(16.08.2019, 19:50:57)AParsley napisał(a): Jędrek,
Przypomnij proszę, jaka jest dynamika zmian, czyli jakie były dwa ostatnie wyniki i od kiedy odstawiłem hormony. Ja tam nie jestem twardzielem, pewnie robiłbym badanie co miesiąc Cool .
Pozdrawiam AParsley

Oczywiście od kiedy odstawiłeś hormony
Pozdrawiam A.
P.S. nie mogę edytować  Big Grin

Dzięki Andrzeju.
Ja też się skłaniam do badań co miesiąc.
Po trzech podejściach będzie szkic wstępny i decyzja.
Będę chciał skonsultować sytuację w innych ośrodkach Otwock i Poznań także Bydgoszcz.

Hormony dr wstrzymał w październiku 2018 czyli upłynęło 10 miesięcy.

Po 3 miesiącach i po 5 było  0,002.
Wypadek 30 dni w szpitalu , leczenie stacjonarne zakończyło się z początkiem maja.
24 badania obrazowe w ciągu 4 miesięcy 2 scyntygrafie 4 tomografy, rezonanse, rtg , dwie radiosynowektomie.

Czy miały wpływ ?

Dr wspominał bym nie leczył się terapiami pobudzeń organizmu typu okładanie błotem, kąpiele bodźcowe i inne terapie prądowe.

Za miesiąc jadę do Ciechocinka to będę przestrzegał zakazów.

Jędrek

(17.08.2019, 08:19:38)jesien 2015 napisał(a): Gdyby chodziło o mojego  męża poradziłabym by zrobił badanie PSA za miesiąc. Jeśli byłoby w pobliżu ostatoniego wyniku, następne za 3 miesiące a potem przed wizytą. Chyba, ze lekarz miałby inny plan np. monitorowanie co 3.  No ale to Twoja decyzja. Nawiasem mówiąc urolog powiedział mężowi, ze gdyby jego PSA przestało być nieoznaczalne to musi poczekać do PSA 2, bo inaczej badania obrazowe nie będzie do końca miarodajne. Duńskie wytyczne.

Dzięki
By działać muszę mieć więcej danych i postaram się pierwsze trzy badania zrobić w cyklu comiesięcznym.
Będę znał dynamikę wzrostu.
Jak by się stało że będzie duża to wizyta na koniec kwietnia 2020 może być za późno.
Na chwilę obecną spokojnie dbam o siebie i to aktywnie.

Jędrek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 04.03.2016, 08:44:02
RE: JĘDREK- BO W ŻYCIU TRZEBA WALCZYĆ O .. - przez Jędrek - 17.08.2019, 12:56:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości