Rak prostaty z przerzutami do kości/rozległe/
#3
Serdecznie dziękuję- PSA wyjściowe 42 .Otrzymał chemie 6 cykli DXL i eligard 1x pół roku 45 mg. Po pierwszej chemii PSA spadło do 4. W między czasie była gorączka skacząca wędrujące póle i kiedy dzwoniłam do lekarza prowadzącego cyt/przecież mąż też jest lekarzem/ co mnie bardzo ubodło jakie to ma znaczenie/ Od stycznia tego roku stan ewidentnie się pogorszył . PSA 16. 45 Wizyty odległe 160 km. Wdrożono program /i tu przepraszam/ lek ENZALUTAMID. Po 5 opakowaniu PSA /42.757/ I teraz w szybkim czasie nasilił się bół. Zaznacze że mąż nigdy na nic nie chorował. Mocniejsze leki p/bólowe na jego mózg żle działają /plącze się nie wie gdzie jest/ .Zawsze dzwoniłam do lekarza. 30.03 2022 rano pojechaliśmy do szpitala na Neurologie ,zrobiono REZONANS MAGNETYCZNY z konstraste i bez odcinka piersiowego i lędzwiowego cały kręgosłup jest zajęty /w ciągu 4 dni przestał chodzić----1-o kuli. 2-- o balk jniku ,3---na wózku. W 4 był już na NEUROLOGII. W tym samym dniu z badaniami byłam na konsultacji w Tarnowie u Neurochirurga/ nie zakwalifikowany do operacji, polecili naświetlania. Na oddział przyjęty od 2.04.2022. Wyniki PSA:30.04-118. a wczoraj PSA-198. Do 7.04 będą naświetlania. Muszę wrócić do lek. u nas. CZY jest jeszcze ratunek ,błagam...Mąż jest bardzo słaby nawet głos ma zmieniony.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Rak prostaty z przerzutami do kości/rozległe/ - przez Lucyna850 - 03.04.2022, 10:57:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości