X SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ FORUM MICHELIN
#21
(09.09.2019, 15:54:14)Jędrek napisał(a):                       ZAPRASZAMY

                                    na organizowane przez
                 Forum Rak Prostaty Pomoc
           X SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ


                          23      Listopada 2019
 
 
              Miejsce spotkania
   Włocławek   Pensjonat Michelin

                                                                  Witam

Rozpoczynamy przygotowania do X spotkania przyjaciół, sympatyków, zwolenników, potrzebujących                                        dających dobro i wsparcie w chorobie.

Jędrek

(16.10.2019, 07:53:30)Adrian82 napisał(a): Witam serdecznie,

miałem cichy plan, że uda nam się również dopisać i dotrzeć na spotkanie ale niestety nic z tego. Otrzymaliśmy informację z CO Bydgoszczy o terminie przyjęcia do szpitala na operację na 20.10.2019 a więc w czasie spotkania Tata będzie na oddziale -

Witaj
Adrianie spotkanie odbędzie się 23 listopada czyli za ponad miesiąc od przyjęcia taty do BCO czyli są okoliczności sprzyjające byście dotarli w komplecie. Big Grin

Jędrek
Odpowiedz
#22
Przepraszam, wkradł się błąd termin przyjęcia w CO to 20.11.2019r 


Pozdrawiam
Adrian82
Odpowiedz
#23
Adrian, zatem nasze życzenie jest jedno:
Oby operacja się udała, oby tata szybko wrócił do sił, i obyśmy to wszyscy mogli opić (choćby kawą)
w Michelinie.
Będzie na ciebie (na was) czekać miejsce przy wspólnym stole.
Zatem dopisz się  - tak "na pół (lub ćwierć) etatu".
Odpowiedz
#24
(16.10.2019, 06:10:38)Edward napisał(a):  
===
Skoro zgłosiłem swój udział w spotkaniu, to mam też pewne sugestie, jeśli chodzi o jego przebieg. Sugestie jak najbardziej do dyskusji.
 

Program spotkań ma swoje punkty stałe, które siłą rzeczy (lub zwyczaju) są realizowane.
1. Nie wiadomo, czy tym razem pogoda pozwoli na spacer (czy zajęcia w terenie) ale
odważni zapewne nawet w deszcz i wichurę się przewietrzą.
2. Tradycją stał się benefis jednego z uczestników, odbędzie i tym razem.
Edku, dostaniesz wkrótce umowę - zlecenie, na odpowiednią oprawę poetycką.
3. Zawsze krótko opowiadamy, co u kogo nowego pod względem medycznym.
Niby z forum wszystko wiemy, ale łatwiej komentować na żywo.
4. "Merytoryczny panel dyskusyjny" ma się odbyć, ale tym razem sprawa będzie o emocjach a nie o gleasonach.
Czekamy na potwierdzenie przybycia osoby kompetentnej. W przyszłym tygodniu ma się odezwać.
5. Skoro będzie Edek, skoro napisał nową powieść, to musi się odbyć krótki wieczór autorski.
Liczymy na cenę promocyjną książki i zindywidualizowane dedykacje.
6. A może Ewa Piowoj też coś nowego napisała?
Już sobie ostrzę apetyt na dobrą literaturę i zęby na  krytykę.
7. Swoim zwyczajem Ewa i Lidka jakieś wieczorne niespodzianki  też nam wymyślą.
8. Śpiewanki przy kominku niewykluczone. Przekonamy się, czy naprawdę zależą tylko od "Ducha puszczy".
9. Jak zwykle zabraknie czasu na realizację wszystkich punktów, bo o północy, niczym Kopciuszki z bajki, musimy uciekać na górę.
10. Ale mimo to czekamy na inne propozycje, jakoś się upcha.
Odpowiedz
#25
Jolu,

kupuję punkt 5, ale proszę o zwolnienie z punktu 2, który Ty możesz z powodzeniem zrealizować.
Zamiennie oferuję dwie niespodzianki - jedną dla ciała, a drugą dla ducha mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#26
Ewa jest w trakcie pisania, więc jeszcze trochę trzeba poczekać, ale możemy coś tam przygotować o historii jakąś małą prelekcję zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
#27
(20.10.2019, 11:53:35)piowoj napisał(a): Ewa jest w trakcie pisania, więc jeszcze trochę trzeba poczekać, ale możemy coś tam przygotować o historii jakąś małą prelekcję zadowolenie, uśmiech

Piotr
I to jest bardzo dobra propozycja.
Jędrek

(09.09.2019, 15:54:14)Jędrek napisał(a):                       ZAPRASZAMY

                                    na organizowane przez
                 Forum Rak Prostaty Pomoc
           X SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ


                          23      Listopada 2019
 
 
              Miejsce spotkania
   Włocławek   Pensjonat Michelin

                                                            



1-2.Jędrek - Beata + Jędrek 
3-4.Dunolka - Jola + Józek
5-6.Nanna - Ania + Leszek
7-8.Piowoj - Ewa + Piotr
9-10.Niki - Lidka + Mariusz
11-12. Kris -Krzysztof + Ola i Łukasz
13-14.Dago - Danka + Włodek
15 fsmutas - Leszek
16-17 Edward - Wanda + Edward
18 Adrian 82
19
20
21
22
23
Kochami cieszymy się ogromnie.

Na spotkanie dotrze Ola  (córka Krisa) z Łukaszem.

Adrianie na Ciebie także czekamy ,miejsce na liście i w gonie przyjaciół zagwarantowane.

Jędrek
Odpowiedz
#28
Ta niespodzianka dla ducha i ciała, to będzie 2 w 1. 
Jarku i Jędrku,
czy muzykę z pendrajwa będzie można odtworzyć na sprzęcie z Michelina?
Jolu,
jeśli Ty czuwasz nad scenariuszem spotkania, to zarezerwuj dla mnie 30-40 minut ok. 20-tej.
Odpowiedz
#29
Edku, organizatorem i mistrzem ceremonii od zawsze jest Jędrek.
Gdy już będzie miał wszystkie punkty ustalone, na pewno ułoży z nich
odpowiedni scenariusz.
Bo  - jak uczy historia  - sztuka improwizacji polega na posiadaniu szczegółowego planu.
Odpowiedz
#30
(22.10.2019, 16:40:00)Jędrek napisał(a):
(20.10.2019, 11:53:35)piowoj napisał(a): Ewa jest w trakcie pisania, więc jeszcze trochę trzeba poczekać, ale możemy coś tam przygotować o historii jakąś małą prelekcję zadowolenie, uśmiech

Piotr
I to jest bardzo dobra propozycja.
Jędrek

(09.09.2019, 15:54:14)Jędrek napisał(a):                       ZAPRASZAMY

                                    na organizowane przez
                 Forum Rak Prostaty Pomoc
           X SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ


                          23      Listopada 2019
 
 
              Miejsce spotkania
   Włocławek   Pensjonat Michelin

                                                            



1-2.Jędrek - Beata + Jędrek 
3-4.Dunolka - Jola + Józek
5-6.Nanna - Ania + Leszek
7-8.Piowoj - Ewa + Piotr
9-10.Niki - Lidka + Mariusz
11-12. Kris -Krzysztof + Ola i Łukasz
13-14.Dago - Danka + Włodek
15 fsmutas - Leszek
16-17 Edward - Wanda + Edward
18 Adrian 82
19
20
21
22
23
Kochami cieszymy się ogromnie.

Na spotkanie dotrze Ola  (córka Krisa) z Łukaszem.

Adrianie na Ciebie także czekamy ,miejsce na liście i w gonie przyjaciół zagwarantowane.

Jędrek

Dziękuję i Pozdrawiam
Adrian82
Odpowiedz
#31
Korzystając z okazji informuję, że w najbliższą sobotę, w Bydgoszczy,
odbędzie się konferencja edukacyjna, poświęcona problemowi raka prostaty.
Może kogoś zainteresuje.
http://gladiator-prostata.pl/26-10-2019-...ydgoszczy/

Jednym z punktów programu będzie prelekcja psychoonkologa, pani
mgr Renaty Pałaszyńskiej z Zakładu Psychologii Klinicznej Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Miło mi poinformować, że pani Renata przybędzie również na nasze,
listopadowe spotkanie.
Nam też wygłosi krótką prelekcję, w razie potrzeby odpowie na nasze pytania.

Cieszymy się bardzo, że przyjęła  nasze zaproszenie.
Odpowiedz
#32
Czy  Pani Renata będzie na całym naszym spotkaniu?
Odpowiedz
#33
(23.10.2019, 15:35:58)Edward napisał(a): Czy  Pani Renata będzie na całym naszym spotkaniu?

A to zależy, czy przyjedzie pociągiem, czy autem.
Tak czy owak jej wystąpienie będzie na początku spotkania.
Odpowiedz
#34
Zapytałem, ponieważ chcę włączyć panią Renatę do zabawy.
OK, skoro do końca nie wiadomo, to modyfikuję scenariusz niespodzianki 2 w 1 i proszę Jędrka o zarezerwowane dla mnie:
10 minut przed wystąpieniem Pani Renaty lub tuż po nim i pół godziny około 20-tej. Poza tym proszę o kwadrans na Nadię w dowolnym momencie spotkania.
Odpowiedz
#35
Od wczoraj jestem już w domu i właśnie mam dopięty scenariusz swojego 'występu' w naszym spotkaniu. Wstępnie też przeprowadziłem jego próbę czasową - niestety trwała dłużej niż 30 minut. Jeśli zgadzacie się na tę niespodziankę, to Jędrka proszę o rezerwację:

10 minut po zakończeniu dyskusji po referacie pani Renaty
45 minut ok. godz. 20-tej

Do tych 45 minut potrzebuję ok. pół godziny przygotowań, ale to załatwię sam w tzw. międzyczasie.

Jeśli będzie zainteresowanie "Nadią", to mogę o niej opowiadać przez kwadrans w dowolnym momencie spotkania.
Odpowiedz
#36
"Niespodzianka"  - to brzmi bardzo intrygująco, Edku.
Jeśli o "Nadię" chodzi, to bierzesz chyba pod uwagę, że my tej książki jeszcze nie czytaliśmy.
Bo po co mamy kupować, skoro będzie po promocyjnej cenie? zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
#37
(28.10.2019, 11:33:28)Dunolka napisał(a): "Niespodzianka"  - to brzmi bardzo intrygująco, Edku.
Jeśli o "Nadię" chodzi, to bierzesz chyba pod uwagę, że my tej książki jeszcze nie czytaliśmy.
Bo po co mamy kupować, skoro będzie po promocyjnej cenie? zadowolenie, uśmiech

Oprócz scenariusza niespodzianki nic więcej na razie nie robię, bo nie mam potwierdzenia od Jędrka, że na moje propozycje znajdzie czas w napiętym grafiku spotkania. Nie mam pewności, bo jeśli do niespodzianki dodać "Nadię", to potrzebuję całej godziny, a przecież nie będę sam.

Wszystkie trzy tomy "Kresowej opowieści' będą po promocyjnej cenie. Książki mogą być dobrym prezentem pod choinkę, więc zabiorę kilka kompletów.
Odpowiedz
#38
(27.10.2019, 11:04:06)Edward napisał(a): Od wczoraj jestem już w domu i właśnie mam dopięty scenariusz swojego 'występu' w naszym spotkaniu. Wstępnie też przeprowadziłem jego próbę czasową - niestety trwała dłużej niż 30 minut. Jeśli zgadzacie się na tę niespodziankę, to Jędrka proszę o rezerwację:

10 minut po zakończeniu dyskusji po referacie pani Renaty
45 minut ok. godz. 20-tej

Do tych 45 minut potrzebuję ok. pół godziny przygotowań, ale to załatwię sam w tzw. międzyczasie.

Jeśli będzie zainteresowanie "Nadią", to mogę o niej opowiadać przez kwadrans w dowolnym momencie spotkania.

Edwardzie
Tak.
Czas masz zagwarantowany.
Wsparcie organizacyjne także , w tym i odtworzenie danych z pendrive USB.
Cieszy Nas że chcesz tyle swojego czasu poświęcić spotkaniu.

Edku jeśli to nie zakłóci niespodzianki rad byłbym się z nią szkicowo zapoznać meilowo lub telefonicznie. Big Grin 

Jędrek
Odpowiedz
#39
(29.10.2019, 14:23:57)Jędrek napisał(a): Edku jeśli to nie zakłóci niespodzianki rad byłbym się z nią szkicowo zapoznać meilowo lub telefonicznie. Big Grin 
No jak mam Ci, Jędrku, odmówić? A z drugiej strony, jeśli cokolwiek powiem, to dla Ciebie i Beatki nie będzie to niespodzianka.

Myślę, że ogarnę wszystko sam, ale ważnym elementem jest dźwięk. Na pendrajwie będę miał kilka piosenek do wspólnego odśpiewania, a nagłośnienie w Michelinie powinno nasz śpiew poprowadzić. Bo to będzie niespodzianka słowno-muzyczna.

No i ważny będzie rozpalony kominek, ale drewno rozpałkowe i do palenia mogę przywieźć ze sobą, jeśli pensjonat robiłby jakieś problemy, a w szczególności zażądał opłaty.


Ważne też będzie pozytywne, z dystansem do siebie i ulgową taryfą dla mnie, nastawienie Was wszystkich.

Pamiętam o naszych Kolegach, którzy odeszli, dlatego niespodzianka, chociaż z lekkim przymrużeniem oka, będzie bez szaleństwa.

W najbliższy poniedziałek mam spotkanie z UTW w Oławie. Na nim sprawdzę w rzeczywistych warunkach, bo wyposażenie multimedialne podobno mają świetne, 80% tego, co dla ducha w 100% chcę Wam zaproponować.

OK, skoro mam zielone światło, to biorę się do pracy.

Pozdrawiam serdecznie
Edward
Odpowiedz
#40
Jutro spotkanie w Oławie.
Skorzystałem z tego, że UTW ma dobry sprzęt multimedialny i przygotowałem kilka filmików z tekstami piosenek. Tam, gdzie w piosence nie ma wokalu, tylko sama muzyka, wstawiłem fotografie. Kartki z tekstami piosenek nie będą więc potrzebne, a dodatkowo wzrok można będzie nacieszyć.
Szkoda, że w Michelinie nie będzie warunków do prezentacji filmików, ale dźwięk musi być!
Powiedz, Jędrku, że to da się zrobić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości