X SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ FORUM MICHELIN
#61
(17.11.2019, 15:35:34)Edward napisał(a): Jeśli nie da się wygospodarować 1,5 godziny bez kulinarnych pokus, to ja rezygnuję z prezentacji tego, co przygotowałem. To ma być niespodzianka, ale powiem, że w tych 60. minutach nie będzie ani słowa o "Kresowej opowieści".

Prosiłem o 15 + 60 minut w jakimś odstępie czasowym. Spróbuję wyrzucić część materiału i połączyć w jedną obie części, ale pełna godzina będzie potrzebna, a do niej pół godziny na trzecią prelekcję Pani Renaty i dyskusję.
Odpuśćmy sobie rozpalenie kominka - nastrój zrobimy w inny sposób, ale 1,5 godziny non stop dla mnie i Pani Renaty jednak potrzebuję.

Może zrobić to tak:


17.30 Benefis

18.00 Wieczerza

19.00 Wieczór niespodzianek Edwarda + III prelekcja Pani Renaty + dyskusja

20.30 Informacje Stowarzyszenia i Forum Rak Prostaty Pomoc

21.00 Spotkanie z balladą przy kominku

O kwadransie na "Nadię" nie wspominam. Jeśli znajdzie się na nią czasowa luka, to opowiem. Jeśli jej nie będzie, to odpuścimy sobie ten punkt programu.

I to ma sens i zgrabność Big Grin ok.
Nadia koniecznie.
Edwardzie godziny posiłków są z góry ustalone ale mamy wpływ by dostosować biesiadowanie do potrzeb ducha.

Jędrek
Odpowiedz
#62
(17.11.2019, 16:41:23)Jędrek napisał(a): Edwardzie godziny posiłków są z góry ustalone ale mamy wpływ by dostosować biesiadowanie do potrzeb ducha.

Wiem, dlatego nie ruszałem godziny 18.00, a resztę nieco przestawiłem. Przeredagowałem też swoje wystąpienie i mam nadzieję, że zmieszczę się w 60 minutach zadowolenie, uśmiech 

"Nadia", to oddzielny punkt programu i może znajdzie się dla niego miejsce późnym wieczorem.
Odpowiedz
#63
Witam,  jak widzę harmonogram programu jest już opracowany.Teraz potrzebna jest informacja o wysokości jak i  terminie przekazania środków jak również czy zarezerwowana jest odpowiednia liczba miejsc noclegowych?
Serdecznie wszystkich pozdrawiam zadowolenie, uśmiech
Ps. Na liście uczesników nie widzę Beatki . Mam nadzieję ,że się zdecyduje przyjechać, usilnie podejmuję kroki w tej sprawie. Nie wspomniałam o Latarniku z małżonką ,ich absencja jest uzasdniona aczkolwiek szkoda ,że Ich  nie będzie smutny.
Odpowiedz
#64
Danusiu,
te informacje już były podane - ja otrzymałem je jako PW i w mailu.
Jeśli chodzi o miejsca noclegowe, to miesiąc temu zarezerwowałem jedyną "dwójkę', jaka była dostępna. Nie potrafię powiedzieć, czy dlatego była ostatnia, że kilka zarezerwował Jędrek, czy zrobiły to indywidualnie inne osoby - nasze lub obce.
Odpowiedz
#65
Czy mam rozumiem, ze mam sobie zarezerwować pokój sam, czego nie zrobiłem ?
Pozdrawiam AParsley
Odpowiedz
#66
(18.11.2019, 06:00:40)Edward napisał(a): Danusiu,
te informacje już były podane - ja otrzymałem je jako PW i w mailu.
Jeśli chodzi o miejsca noclegowe, to miesiąc temu zarezerwowałem jedyną "dwójkę', jaka była dostępna. Nie potrafię powiedzieć, czy dlatego była ostatnia, że kilka zarezerwował Jędrek, czy zrobiły to indywidualnie inne osoby - nasze lub obce.

(18.11.2019, 07:15:54)AParsley napisał(a): Czy mam rozumiem, ze mam sobie zarezerwować pokój sam, czego nie zrobiłem ?
Pozdrawiam AParsley

Kochani pokoje są zarezerwowane.
Wystarczy powołać się na spotkanie forum 23.11.2019 w sali kominkowej.
Potwierdzam Edward i Lidka wcześniej zarezerwowali noclegi.Dzięki.
Jędrek

(17.11.2019, 23:01:54)dago napisał(a): Witam,  jak widzę harmonogram programu jest już opracowany.Teraz potrzebna jest informacja o wysokości jak i  terminie przekazania środków jak również czy zarezerwowana jest odpowiednia liczba miejsc noclegowych?
Serdecznie wszystkich pozdrawiam zadowolenie, uśmiech
Ps. Na liście uczesników nie widzę Beatki . Mam nadzieję ,że się zdecyduje przyjechać, usilnie podejmuję kroki w tej sprawie. Nie wspomniałam o Latarniku z małżonką ,ich absencja jest uzasdniona aczkolwiek szkoda ,że Ich  nie będzie smutny.

Tak jak wspomniał Edward wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali wiadomość dotyczącą warunków organizacyjnych spotkania na PW.
Jak potrzebne są dodatkowe informacje proszę dzwonić.
Na chwilę obecną mam pięć potwierdzonych wiadomości z PW.
Proszę do środy o potwierdzenia uczestnictwa pozostałych uczestników.
Jędrek
Odpowiedz
#67
(18.11.2019, 09:08:44)Jędrek napisał(a): Kochani pokoje są zarezerwowane.
Wystarczy powołać się na spotkanie forum 23.11.2019 w sali kominkowej.

To się właśnie tak odbywa, że Beatka rezerwuje pokoje dla całej grupy, a potem my indywidualnie potwierdzamy
rezerwację pokoi z tej puli.

Bo po pierwsze  - ośrodek jest duży, odbywa się tam równolegle wiele imprez (nie przeszkadzają sobie),
więc trzeba zamówić noclegi odpowiednio wcześniej.

A po drugie  - dostajemy wtedy pokoje w jednym skrzydle, w jednym korytarzu.
Jesteśmy razem, niejako "u siebie".
Ma to znaczenie z tego powodu, że program każdego naszego spotkania jest tak ambitny, że  zwykle nie udaje się nam go do północy zrealizować,  wtedy przenosimy się do lobby na pietrze, i gadamy czasem do trzeciej nad ranem,
nikomu nie przeszkadzając.
Odpowiedz
#68
Staszek Pisarek dojechał wczoraj do Michelina jest sam i czeka na nas.
Jędrek
Odpowiedz
#69
X Spotkanie sympatyków Forum za nami.
 
Jesteśmy szczęśliwi, że tym razem mogliśmy je spędzić przy udziale nowo przybyłych osób Staszka i Leszka,
a także z profesjonalnym wsparciem naszego gościa Pani Psychoonkolog. Jej udział  w naszym spotkaniu jest bezcenny,
przez co spotkania zyskują coraz bardziej na wartości.
Oczywiście ogromne podziękowania należą się wszystkim za to, że nigdy nie zawodzą i mimo przeszkód pokonują trudności żeby przybyć na kolejny zjazd.
Trzymamy kciuki za Ewę i Piotra, a także Pawła i Irenkę, którzy też bardzo chcieli przyjechać. Może następnym razem się uda.
X Zjazd miał również charakter roboczy. Jesteśmy szczęśliwi, że udało się nam tak wiele zrobić w sprawie Stowarzyszenia.
Ukłon dla Lidki i Mariusza za piękne pamiątki , także dla Edwarda za wspaniałe umilenie czasu i III tom Kresowej opowieści.
Nasza Ewcia zadbała o Andrzejkowe akcenty, super !
Było jak zwykle wspaniale a czasu jak zwykle za mało.



Pozdrawiamy i dziękujemy
Jędrek i Beata

[Obrazek: 92152556.jpg]

[Obrazek: 92152487.jpg]
Odpowiedz
#70
Chcę tylko dodać, że w Dziale ROZMAWIAJMY - SPOTKANIA ORGANIZACYJNE - CLOSED https://rakprostatypomoc.pl/forumdisplay.php?fid=49
znajduje się link do zdjęć ze Spotkania. 
Jak zapewne pamiętacie do tej części forum wymagane (ochrona wizerunku itd.) jest hasło dostępu. 
Gdybyście mieli problem z hasłem, to proszę o wiadomość w PW.
Postaram się link dostarczyć pod wszystkie adresy e-mail uczestników spotkania.

Bardzo serdecznie zapraszam do oglądania zdjęć i dodawania swoich własnych do tego albumu.

Pozdrawiamy serdecznie
Ela i Jarek
Odpowiedz
#71
My też już szczęśliwie wróciliśmy do domu, jak zawsze pełni wrażeń.
Dziękujemy Przyjaciołom za obecność, za serdeczną atmosferę.

Pani mgr Renacie Pałaszyńskiej, psychoonkolog z Centrum Onkologii w Bydgoszczy,
wszyscy serdecznie dziękujemy za ciekawą prelekcję z prezentacją.
Oczywiście, wykłady pani Renaty były interaktywne, to znaczy od początku z udziałem pytań i dyskusji uczestników.
I teraz pytanie  - czy to my chcieliśmy natychmiastowego odniesienia do naszych konkretnych problemów, czy to pani psycholog swoimi sposobami nakłoniła nas do aktywności...

Jeszcze raz  - serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy też wdzięczni Oli, że do nas przyjechała.
Tam, gdzie jest Ola, tam jest i duch Krisa, bo on na pewno zawsze chciałby z nią być.
Szczególnie w Michelinie.
Na wniosek Staszka (Pisarka) Ola została honorowym członkiem naszego Stowarzyszenia.
Gratulacje, Olu!


Nie wiem, jak się czuje nasz Nowy, czyli Smutas, po naszych tradycyjnych pogaduchach do trzeciej nad ranem.
Rano widzieliśmy go tylko z jogurcikiem w dłoni, co nie wyglądało optymistycznie...
Leszku, jutro trzymamy za ciebie kciuki!
Odpowiedz
#72
Moje Wielkie DZIĘKUJĘ za Spotkanie i za klimat, który tworzycie razem jako grupa, jak też jako pojedyncze osoby.
Cieszę się, że dane było mi Was poznać „z krwi i kości” i szkoda tylko, że krótkość tego spotkania nie pozwoliła na bliższe poznanie się z każdym z uczestników.
Odpowiedz
#73
Dziękujemy za kolejne już 10spotkanie w Michelinie. Za dostarczenie pozytywnej energii którą czerpiemy z każdego spotkania. Wielkie dzięki dla Pani Psychoonkolog  za wielce pouczający wykład, który potrafił ukierunkowac nasze potrzeby życia psychicznego.. Dziękujemy Oli że była z nami. Witamy w naszym gronie Leszka i Staszka i cieszymy się że czuli się w naszym gronie dobrze. Pozdrawiamy Lidka i Mariusz Heart Heart
Odpowiedz
#74
My dopiero dziś dotarliśmy do domu, bo po drodze była Bydgoszcz i rezonans Leszka.
Dzięki obecności Staszka, Leszka, Oli i Pani Renaty łatwiej było nie przepłakać pierwszego spotkania bez Bogdana i Krisa.
Dziękujemy Kochani za spotkanie i wsparcie i do następnego razu.

Nanna i Leszek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości