IX SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ FORUM MICHELIN (termin do ustalenie)
#41
A smak tortu pamiętacie? wystawia język

[Obrazek: pNcJwCc.jpg]
Odpowiedz
#42
Drodzy koledzy za parę dni w Zamościu odbędzie się spotkanie uczestników forum raka prostaty Gladiator z lekarzami specjalistami. Bardzo namawia uczestników tego forum do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Na pewno będzie możliwość porozmawiania o swoich problemach z lekarzami uczestnikami tego spotkania.
Bardzo proszę, porzućmy dawne animozje i spotkajmy się w Zamościu jak jedna rodzina zbratana walką z rakiem prostaty.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich
Włodek
Odpowiedz
#43
Przyjacielu, Włodku, dziękujemy za zaproszenie.
Na pewno jego nie wygumkuję, nie ocenzuruję. Będzie tu zamieszczone, tak jak je opublikowałeś.
Ja osobiście nie skorzystam, bo plany urlopowe mam w tym roku bardzo, ale to bardzo napięte.
Gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę bardzo (o ile to nie zbyt późno na decyzję)
Nadal wielu z nas, uczestników pamiętnego spotkania w Starych Jabłonkach wspomina je, jako początek naszej przyjaźni. Nie dane mi było być na kolejnym w Warszawie i u Beaty i Bogdana w Łomiankach, ale wiem, że było równie ważne i sympatyczne, ale tego w SJ nie przebiło.

Pozdrawiam Ciebie serdeczne i życzę zdrowia i sił do pokonywania problemów.
Jarek Armands

PS. Włodku, rodzina zbratana walka z rakiem prostaty, to nie tylko koledzy, ale i nasze wspaniałe Panie. Pamiętajmy o nich, bo to prawdziwy skarb w naszej walce, naszym leczeniu, naszym naznaczonym rakiem życiu.
Odpowiedz
#44
(03.06.2019, 11:36:24)przyjaciel napisał(a): Drodzy koledzy za parę dni w Zamościu odbędzie się spotkanie   uczestników forum raka prostaty Gladiator z lekarzami specjalistami. Bardzo namawia uczestników tego forum do wzięcia udziału w tym spotkaniu. Na pewno będzie możliwość porozmawiania o swoich problemach z lekarzami uczestnikami tego  spotkania.
Bardzo proszę, porzućmy dawne animozje i spotkajmy się w Zamościu jak jedna rodzina zbratana walką z rakiem prostaty.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich
Włodek

Włodku
Dzięki za zaproszenie chętnie skorzystałbym ale mnie poniosło Huh do Ciechocinka.
Z naszej strony nie ma źadnych animozjii, dąsów i zakopywania topora wojennego bo nigy go nie odkopywaliśmy.
Forum Gladiator z którego wywodzi się grupa moderatorów RAK PROSTATY POMOC pamięta i szanuje pozdrawia wszystkich serdecznych przyjaciół.
Ja osobiście czynię relacje z przebiegu swojego leczenia, prowadzą ze mną dysputy merytoryczne Tomek, Zosia, Włodek ,Iza i pod kaźdym postem wpisywałem prośbę o przywrócenie zablokowanych kontaktów.
Mam takie odczucie źe od kilku lat nie jestem akceptowany przez gównego administratora Rakara.
To wszyscy widzą , Włodku jeźeli Władek nie chce mnie na forum to czy jest w stanie zaakceptować mój przyjazd na spotkanie?
A najprościej by zamknąć okruch źalu i nienawiści bo ...
Wystarczy na Gladiatorze poczynić wpis akceptujący o braterskim forum RAK PROSTATY POMOC i zaakceptować źe istniejemy podając sobie wzajemnie dłonie.

Moja czeka a gdzie dłoń Władka ?


Jędrek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości