Rak, rak... wznowa po 7 latach - wątek Henryka (lidalida)
#10
Witam Witam serdecznie po długiej nieobecności !!!

U mnie nadal wielka niewiadoma w przyszłym tygodniu bedę miał wynik biopsji , na pewno zafałszowany poprzez podanie hormonów , ale w Centrum Onkologicznym powiedziano mi że oni sobie z tym poradzą !!! No i jak tutaj wierzyć w lekarzy prowincjonalnych , niejednokrotnie nie douczonych !!! Nie czytających historii chorobowej  chorego i aplikujących takie "G" robiące taki dymicz w ciele !!!
Ale ja mam bardziej mnie interesującą sprawę chorobę nowotworową mojej jedynej ukochanej córeczki , jest bardzo daleko od naszego kraju w związku z tym do Kanady mogę polecieć rzadko .Ona jest po zabiegach takich jak chemioterapia , radioterapia , amputacja jednej piersi , jajników . Obecnie dostaje jakiś lek którego też mało toleruje . Jest po badaniach i jej prowadzący lekarz stwierdził , że w jej ciele nie ma już żadnych ognisk , czy komórek rakowych , ale ....jednocześnie chce włączyć profilaktycznie lek pod nazwą ZOMETA , wiemy że po tym zastrzyku ludzie ciężko chorują na skutki uboczne tego leku . Ja mam takie pytanie ile razy w przeciągu roku można zrobić u człowieka rezonans magnetyczny całego ciała .
Tymczasem pozdrawiam Wszystkich !!!
HENRYK

Sorry ale jeszcze nie umiem się posługiwać i poruszać po tym programie z tond mój wpis gdzieś się błąkał w chmurze teraz go znalazłem i postaram się skutecznie go opublikować !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Rak ,rak ,rak... watek lidalida - przez Armands - 01.11.2018, 12:40:27
Rak ,rak ,rak.... - przez lidalida - 31.10.2018, 12:13:38
RE: Rak ,rak ,rak.... - przez Edward - 01.11.2018, 13:17:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości