Rak, rak... wznowa po 7 latach - wątek Henryka (lidalida)
#9
(27.08.2018, 22:12:46)Dunolka napisał(a): Tak, doktor Milecki to dobry fachowiec.

Na forum unikamy podawania nazwisk lekarzy, których polecamy, albo których radzimy unikać,
by nie być posądzonym o tzw. marketing szeptany.
Wyjątkiem są znani i uznani fachowcy z najwyższej półki, jak np. dr Milecki właśnie, dr Skoneczna,
dr Siekiera, dr Szczylik, dr Sosnowski, dr Senkus, dr Wolski, dr Chłosta.
Oni reklamy nie potrzebują, im żaden hejt nie zaszkodzi.

Bardzo współczuję problemów z chorobą córki. Najgorsze, co człowieka może spotkać, to ciężka choroba dziecka.
Ale rak piersi jest dobrze poznany, wiadomo, jak go leczyć, w przypadku tego raka nie ma "kombinowania",
próbowania, niewykorzystania jakiejś szansy. Jeśli córka jest leczona w dobrym ośrodku, na pewno otrzymała optymalne leczenie.
Tylko wiesz, rak piersi i rak prostaty mają wiele wspólnego, z podobnych błędów genetycznych mogą się wywodzić.
Dopytaj, czy córka przeszła badanie genetyczne. Jest to ważne dla jej dzieci, czy nie odziedziczyły wadliwego genu.

Witam Cię Serdecznie !
Ta muszę córcię spytać czy robiono jej badania genetyczne a leczona była i jest nadal w Sant Katrines , ontario Kanada , tam mają szpital dla rakowców i z tego co się udało mi dowiedzieć na kompie to jeden z bardziej renomowanych ośrodków w Kanadzie .
Jeśli chodzi o mnie to pewnie w tym tygodniu odwiedzę Poznań , bo po urlopie prof. nie ryzykowałem wyjazdu w zeszły czwartek bo wiem , że pewnie na marne bym pojechał pojadę w ten czwartek .
Tymczasem Serdecznie Pozdrawiam .
Aha dostałem płytkę z tego badania to dam do obejrzenia mojemu urologowi .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Rak ,rak ,rak... watek lidalida - przez Armands - 01.11.2018, 12:40:27
RE: Wątek lidalida - Wznowa raka prostaty po 7 latach - przez lidalida - 28.08.2018, 13:07:00
Rak ,rak ,rak.... - przez lidalida - 31.10.2018, 12:13:38
RE: Rak ,rak ,rak.... - przez Edward - 01.11.2018, 13:17:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości