Rak, rak... wznowa po 7 latach - wątek Henryka (lidalida)
#6
(22.08.2018, 20:55:40)Dunolka napisał(a): Lidalida  - moja rada:

Bierz ten wynik i szybko rejestruj się w CO Gliwice, Warszawa lub Bydgoszcz.

( W wolnej chwili na priva napiszę ci, dlaczego).

Witaj 

W przyszłym tygodniu jadę do Poznania do Prof  Mileckiego , bo to tam się leczyłem , a ten zastrzyk podał mi lekarz w naszym szpitalu w Gorzowie wlkp. Teraz był okres urlopowy i też w Poznaniu ciężko było sensownego lekarza  namierzyć . Lekarz onkolog , który mnie prowadził w Poznaniu , asystent prof Mileckiego zawsze jak go spotykałem podczas wizyt tłumaczył mi że czerwone światełko jest wówczas jak PSA skoczy na 2,560 , obecnie przed podaniem tego zastrzyku a już mając te wyniki robiłem sobie PSA i wynosiło 1,960.
Naturalnie  ,  że lekarz urolog Machnicki Andrzej który mnie prowadził przez te 7 lat , po powrocie z urlopu się wściekł , że tamten włączył mi leczenie hormonalne , wcale nie kryjąc tego przede mną . W tym roku mam pecha ! A ten stan to wynik ciągłego mojego w ostatnim roku stresu bo mam jedyną córcię mieszka w kanadzie no i rok temu wykryto u niej raka piersi ma już wszystko porobione co trzeba tj chemioterapia, amputacja chorej piersi , radioterapia i amputacja jajników .....   więc już same to przeżycie rzuciło mnie na glebę ...


Pozdrawiam 

Henryk Jerzy .....   (Henryku, Twoje nazwisko ukryłem, bo takie są wymogi ochrony danych - Admin Armands)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Rak ,rak ,rak... watek lidalida - przez Armands - 01.11.2018, 12:40:27
RE: Wątek lidalida - Wznowa raka prostaty po 7 latach - przez lidalida - 23.08.2018, 10:33:18
Rak ,rak ,rak.... - przez lidalida - 31.10.2018, 12:13:38
RE: Rak ,rak ,rak.... - przez Edward - 01.11.2018, 13:17:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości