Bądź czujny także w wieku nawet mniej niż 40 lat
#84
No i ruszyła lawina, niby człek się tego spodziewa, niby jak śpiewała Anna Jantar ,,Nic nie może wiecznie trwać'' ale wynik trochę dowala.
9 miesięcy po odstawieniu hormonów PSA na dzień dzisiejszy 0,117ng/mL czyli w przeciągu dwóch miesięcy ponad 100% . Ostatnio 0,045
I tu teraz chyba największa niewiadoma niby wiedziałem że będzie rosło, prostata po radio zostaje więc coś produkuje, tylko ile jest to bezpiecznie . W tym momencie żadne badania obrazowe nic nie wykażą . Zostaje to co lekarze lubią najbardziej CZEKAĆ-OBSERWOWAĆ.
Nie wiem teraz do jakiego momentu będzie rosnąć , gdzie jest ta granica przy której należy zacząć działać. Czy lepiej nie czekać i wrócić do zastrzyków, póki działają czy jednak dać na wstrzymanie....
W/g statystyk wynik 2,00 to jest norma, tylko czy w naszym przypadku po radioterapii jest też 2,00 czy jednak mniej. Jutro wizyta u lekarza, zobaczymy co powie i do tego jeszcze ten wynik MRI taki jakiś dziwny. I pewno z każdym dniem pytań i wątpliwości będzie coraz więcej. Pamiętam jak zacząłem brać zastrzyki i te cholerne uderzenia gorąca , a teraz po odstawieniu hormonów znowu się pojawiają , nawet nie wiem czy to normalne, będę jutro musiał się dopytać . No to na razie chyba wszystko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Bądź czujny także w wieku nawet mniej niż 40 lat - przez piowoj - 10.10.2019, 14:52:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości