Wznowa po prostatektomii i radioterapii ratującej
(08.02.2020, 16:12:53)Dunolka napisał(a):
(07.02.2020, 12:21:17)Edward napisał(a): ... Karpiu, zamieniam Cię w Szczupaka!

 A szczupaka na wigilię się nie podaje! 

Teraz się już wszystko podaje, u nas zwykle łososia, a u znajomych sushi.

TO U NAS TAK NOWOCZEŚNIE NIE JEST - TYLKO KARP I ŻADNA INNA RYBA, O SUSHI NIE WSPOMINAJĄC.

A może by tak wrócić do tradycji, i wprowadzić ścisły  post, czyli weganizm?

ŻADEN WEGANIZM! JAK POST ŚCISŁY, TO TYLKO OPŁATEK I NIC WIĘCEJ!

Taaak, można by nas nazwać Stowarzyszenie Karpi przed Wigilią",

ZGŁASZAM ZDANIE ODRĘBNE! (ZOBACZ, JAK USTAWA KAGAŃCOWA MNIE WYEDUKOWAŁA - POJECHAŁEM ZWROTEM PRAWNICZYM!) NIE NAS, LUDZI Z FORUM, ALE WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE MOŻNA TAK NAZWAĆ. BO PRZECIEŻ ŻYCIE JEST ŚMIERTELNĄ CHOROBĄ PRZENOSZONĄ DROGĄ PŁCIOWĄ. TYLE DOBREGO, ŻE CHOCIAŻ INFEKCJI TOWARZYSZY PRZYJEMNOŚĆ. KORONAWIRUS TEGO NIE ZAPEWNIA!

ale Najlepszy z Mężów powiada,

CHCESZ POWIEDZIEĆ, ŻE NIE JESTEŚ MONOGAMISTKĄ?

że nieważne, czy karpie, szczupaki czy rekiny, to tylko kwestia czasu, gdy trafi się na stół.

TO PRAWDA - BYŁEM NA NIM DOKŁADNIE DZIESIĘĆ RAZY! W KOŃCU ZROBIŁEM SPIS I NA PYTANIE O PRZEBYTE OPERACJE DAJĘ GO LEKARZOM.

Bo tylko dwie rzeczy są pewne na tym najlepszym ze światów  - a pierwszą są podatki.

TO TEŻ PRAWDA, ALE W ODNIESIENIU DO ŻYCIA, JAKO CAŁOŚCI. JEŚLI JEDNAK PODZIELI SIĘ JE NA MNIEJSZE, NAWET BARDZO MAŁE, PRZEDZIAŁY CZASOWE, TO RZECZ WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ, BO W ŻYCIU PIĘKNE SĄ TYLKO CHWILE

https://www.youtube.com/watch?v=A1Jfpa2i8o4
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wznowa po prostatektomii i radioterapii ratującej - przez Edward - 08.02.2020, 20:31:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości