Leszek12: Popromienne porażenie jelita grubego !
#26
Cześć Leszku.
Ja Kris, bo nie wiem czy Cris będzie na chwilę obecną na Forum, powiem Ci tak:
...musisz jednak przyjąć naszą ogólnie ustaloną formę uczestnictwa na Forum, bo inaczej sam się pogubisz i nam będzie bardzo trudno prowadzić dyskusje z Tobą o Twoim stanie zdrowia i ogólnie o chorobie.
Założone są dwa wątki ( i to Ty je założyłeś) dotyczące Twojej choroby i tak ma być:
Wątek  "Moje 9 lat leczenia" w Dziale "NASZE HISTORIE" służy do wpisów chronologicznie  wyników badań i tych z krwi i tych obrazowych. Do opisu wszystkiego co jest najważniejsze jako informacja o przebiegu i postępie choroby, czyli taka historia choroby w skrócie. W tym właśnie wątku wpisujesz się tylko Ty i nikt więcej.
To taka Twoja wizytówka i informacja dla czytających o Twojej chorobie w takim przydatnym skrócie.
Drugi wątek " Popromienne porażenia jelita grubego" w Dziale "Przed i po Diagnozie-Przebieg i efekty leczenia" który na Twoją prośbę zmodyfikowałem, chociaż to także Ty sam go założyłeś, jak sama nazwa wskazuje służy do aktualnej korespondencji pomiędzy Tobą, a wszystkimi uczestnikami Forum.
I tak nie pozostanie. Nie zmieniajmy tej przyjętej formy, bo będzie spory bałagan.
Toteż powyższy mój wpis i Twoje także przenoszę za chwilę do odpowiedniego Twojego wątku - dyskusyjnego.
Pozdrawiam
   kris.

P.S. Na temat pomocy dla Pisarka odpisałem Tobie na P.W. Proszę przekaż mu te informacje, bo jak widzę na moim PW, to dostałem od Ciebie jedynie cytat mego wpisu i nic  poza tym nieśmiały
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Popromienne porażenie jelita grubego ! - przez Kris - 13.07.2016, 19:45:59
RE: Bądź czujny także w wieku <50 lat. - przez cris - 22.07.2016, 22:12:55
RE: Moje 9 lat leczenia - przez leszek12 - 27.11.2016, 10:03:37
RE: Moje 9 lat leczenia - przez leszek12 - 21.01.2017, 16:47:56
RE: Moje 9 lat leczenia - przez Kris - 22.01.2017, 10:52:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości