Po 10 latach TATA znowu będzie walczył
#1
Dzień Dobry, 

Jestem załamana mój tata 10lat temu miał zdiagnozowanego raka przeszedł chemioterapię i radioterapię w teraz koszmar do nas powrócił ma nawrót choroby. 2 lata temu dopadł go covid leżała 2 tyg pod respiratorem. Płuca słabe, serce słabe, porusza się z koncentratorem tlenu, ma73 lata lekarz onkolog nie zlecając żadnych dodatkowych badań tylko na podstawie wyniku PSA podał chemię i kazał się zgłosić za 3 miesiące. Tata ma straszne bóle brzucha więc otrzymał skierowanie na USG jamy brzusznej (załamka). Postanowiłam we własnym zakresie zorganizować mu MR -jamy brzusznej (wynik wyszedł ok) prześwietlenie płuc poza zamianami które miał też jest ok. Ale po chemii którą otrzymał jest bardzo słaby ciężko mu się oddycha, strasznie puchną mu nogi i ma ostre bóle brzucha. Na Cito szukam zmiany onkologa najbliższa konsultacja w Siedlcach dopiero 26 maja ;-( 
Czy możecie polecić jakiegoś świetnego specjalistę Warszawa, Olsztyn .......a nawet cała Polska zawiozę go wszędzie tylko żeby ktoś zaczął go leczyć 

Pomóżcie błagam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Po 10 latach TATA znowu będzie walczył - przez załamana80 - 20.05.2022, 09:15:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości