Niepokój i gorąca prośba o interpretację...
#3
Dziękuję Ci Armands za szybką odpowiedź. Pewnie jutro będę mądrzejszy, może lekarz do którego jutro idę (wykonywał mi per rectum 3,5 roku temu) nie jest z górnej półki, ale liczę, że przynajmniej w miarę poważnie potraktuje temat i ma wiedzę potrzebną do analizy badania per rectum. Dębica jest małym miastem i jak to się czasem mówi ''na bezrybiu i rak rybą''. Wstępnie zaklepałem wizytę za miesiąc u dr. Przemyslawa Dudka z SCM w Krakowie, bym może niepotrzebnie.
Tak na moje laickie odczucia, na tyle na ile znam swoje ciało i jak się zachowuje, czuję, że ''coś'' tam się zagnieździło w moczu i układzie. Nawet wcześniej przy oddawaniu stolca czasem odczuwałem lekkie pieczenie. Tak przynajmniej próbuję się pocieszyć... Na pewno w przyszłym tygodniu zrobię posiew moczu jak radzisz. Z dodatkowych informacji OB miałem wykonywane i od maja 2018 po obecne badania utrzymuje się na poziomie 4.
Jeszcze raz dziekuję Ci Armands za zainteresowanie moim przypadkiem. Tak, troszeczkę pomogło... Dzięki...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Niepokój i gorąca prośba o interpretację... - przez VirgoRT - 26.11.2021, 12:37:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości