Niepokój i gorąca prośba o interpretację...
#1
Cześć, jestem Robert, lat 50. Pojawiłem się tutaj, bo już nie daję rady... Psychicznie. Jestem sam ze swoim problemem i mam nadzieję, że znajdę na tym forum wsparcie...
Problem pojawił ok. 2 miesiące temu. Zaczęło mi dokuczać narastające z każdym dniem duże, pieczenie przy sikaniu i spory ból. Podobnie przy wytrysku. Z czasem pieczenie i ból wygasł, (po ok. 2 tyg.) ale po pewnej przerwie problem powrócił, już tylko z dużo mniejszym pieczeniem przy sikaniu. Obecnie towarzyszy ''tylko'' dziwny, taki ściskajacy dyskomfort brzucha (okolice pępka).Towarzyszy temu również, że ''coś'' tam siedzi w środku, strzyknie w członku i dziwne uczucie przy odbycie (takie ciepło). 
W końcu zrobiłem badania i jutro idę do urologa.
Wcześniejsze z 2018 z powodu, że też ''coś'' tam było nie tak, tylko bez tego ogromnego pieczenia.
Maj 2018 - PSA - 0,780 ng/ml
23 XI 2021 - PSA - 4,370 ng/ml (dzień wcześniej wytrysk)
25 XI 2021 - PSA - 3,700 ng/ml
fPSA - 0,51
fPSA/PSA - 0,14

Proszę pomóżcie. Bardzo się boję, w którym kierunku to pójdzie, ale chciałbym wiedzieć na czym stoję. Z natury nie jestem optymistą, ale może wizyta tutaj pozwoli choć trochę ukoić nerwy. Zaglądnąłem trochę do netu, trochę pogrzebałem, pewnie niepotrzebnie, ale z natury jestem taki, że chcę wiedzieć...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Niepokój i gorąca prośba o interpretację... - przez VirgoRT - 26.11.2021, 11:05:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości