RARP co zabrać ze sobą i o czym pamietać w szpitalu
Gratuluję i nieoznaczalnosci życzę.
Odpowiedz
(24.04.2024, 13:48:27)jamax57 napisał(a): Mój szczęśliwy numerek na dziś to 0,008
Gratulacje… i tak trzymaj! Oczywiście wszystko poniżej też zaakceptujemymruganie, puszczanie oczka
(24.04.2024, 13:48:27)jamax57 napisał(a): Oczywiście kolejne odczyty będę zamieszczał.
Liczymy na same pozytywne informacje

Pozdrawiam
Armands
Rocznik 1961
PSA WYJŚCIOWE: 09.2013 13,31 ng/ml
BIOPSJA: 10.2013 Prostatic carcinoma GS 2+2=4
PROSTATEKTOMIA RADYKALNA (klasyczna): 03.2014 w CO Bydgoszcz. Operator dr. Jerzy Siekiera.
Badanie po RP: GS 3+3=6 pT2c N0
PSA po RP: po 3 mieś. 0,028 ng/ml, od 6 m. do 6 lat od RP <0,002 ng/ml.
W ostatnim badaniu (10 lat od RP) <0,006 ng/ml
Koniec kontroli u urologa w CO
Moja historia
Wątek poboczny 

Módl się o najlepsze, przygotuj się na najgorsze.
Odpowiedz
Witam po dłuższej przerwie.
Za zgodą lekarza, ale z lekką obawą, od miesiąca jeżdżę na rowerze i ćwiczę mięśnie brzucha.
Jedynym ograniczeniem dla mnie, wg lekarza, miał być ból, ale skoro go nie ma to trzeba korzystać.
Po 12 tyg. PSA wynosi 0,003, także póki co spada.
Zrobię sobie zatem przerwę w badaniach do połowy września, żeby móc choćby czasowo zapomnieć o chorobie.

Wszystkim forumowiczom życzę masę zdrowia i jeszcze więcej wiary, cierpliwości i farta, bo od nas samych zbyt wiele to tu nie zależy.
Serdeczne dzięki Waszą pomoc i cenne rady.
Odezwę się we wrześniu.
Odpowiedz
Gratulacje i tak trzymaj.

Zapytam o jazdę na rowerze, mój operator na to pytanie odpowiedział że nie wcześniej niż 6 miesięcy po operacji, czyli już niedługo bo 20.06. a nie mogę się już doczekać, moje pytanie: czy masz siodlo z wycięciem na te wrażliwe miejsca i czy w związku z jazdą nie masz żadnych dolegliwości.
Odpowiedz
(05.06.2024, 17:18:07)Paweł Sz. napisał(a): Gratulacje i tak trzymaj.

Zapytam o jazdę na rowerze, mój operator na to pytanie odpowiedział że nie wcześniej niż 6 miesięcy po operacji, czyli już niedługo bo 20.06. a nie mogę się już doczekać, moje pytanie: czy masz siodlo z wycięciem na te wrażliwe miejsca i czy w związku z jazdą nie masz żadnych dolegliwości.

Kupiłem siodełko (uwaga: lokowanie produktu- wittkop medicus twin 2.0); obejrzyj w necie, jest dobrze wyprofilowane. Dla mnie spełnia oczekiwania. Nic mnie nie boli, inaczej bym odpuścił.
Żeby było śmieszniej do kibla w nocy dalej latam i zaczynam ich podejrzewać, że nie wszystko wycieli Big Grin
Odpowiedz
No ja rozumiem że nie mamy już wszystkiego co mężczyzna ma a kobieta nie, ale nie wszystko nam jeszcze wycięli, siodlo to opisywane jest jako damskie.
No ok, ważne że nie boli.
Odpowiedz
Może zależy od źródła. W ME jest opisywane jako męski i damskie. Vide:https://www.mediaexpert.pl/rowery/czesci-rowerowe/siodelka/siodelko-wittkop-medicus-twin-2-0?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwmYCzBhA6EiwAxFwfgOcLZeCsr1zLEYOUdPSLI4w-_T27NPFWK1MrpqbeJxjWMndM_BbWthoCL00QAvD_BwE
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości