Mój mąż po biopsji
(04.04.2023, 18:27:10)Rednaomii napisał(a): Dzisiaj zrobiliśmy PSA - 0,009.

Za takie wiadomości zawsze mam ochotę autora/autorkę uściskać. zadowolenie, uśmiech 

O długofalowych  skutkach radioterapii pogadamy przy okazji.
Odpowiedz
Dzień dobry po dłuższej przerwie.
Czas tak zasuwa, że nawet się nie obejrzałam a to już 3 miesiące nie było mnie na forum. Chciałam sobie też troszkę odpuścić, bo przez 1,5 roku byłam w ciągłym stresie, który zresztą udzielał się całej rodzinie. Dzisiaj jednak przyszła pora sprawdzić PSA. Wynik <0,006. Cieszę się jak dziecko, wyczekiwałam na niego tyle miesięcy. 
Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę dużo, dużo zdrowia. B.
Odpowiedz
Gratulację i tak trzymać!
Pozdrawiam
Armands
Odpowiedz
Dziękuje bardzo.
Odpowiedz
Witajcie kochani. 
Trochę mnie tu nie było i muszę nadrobić zaległości w czytaniu postów. A widzę że działo się dużo. U nas bez zmian, mąż czuje się bardzo dobrze, operacja i RT póki co nie dają żadnych skutków ubocznych. Na tę chwilę można by powiedzieć że się nam udało. Zobaczymy co przyniesie kolejne PSA. Szkoda że dopiero dzisiaj zobaczyłam że było spotkanie forumowiczów. Chętnie bym w nim wzięła udział. Oczywiście z mężem bo to tak naprawdę „jego” forum. W przyszłym roku już będę pilnować terminu. A tymczasem życzę wszystkim dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie. B.
Odpowiedz
Dobry wieczór.
 Znowu troszkę przerwy miałam z obecnością na Forum, ale trzymam rękę na pulsie. Po pół roku zrobiliśmy kolejne PSA. Wynik <0,006. Czyli już drugi taki sam. Baaaardzo się cieszymy, bo droga do tego była długa. Modłę się o kolejne takie wyniki.
 Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę dużo zdrowia. B.
Odpowiedz
Bardzo dobre wiadomości, i oby tak dalej.

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości