No właśnie i co dalej? zdiagnozowany rak prostaty
#21
Dunolka, dzięki.
Dzwoniłem już do CO i wiem o co chodzi. Warto zwracać na to uwagę na początku drogi czyli gdzie rejestrujemy DILO i co z tego wynika w nawiązaniu do Twojej wypowiedzi.
Tata na karcie DILO miał zalecenie kontaktu z przychodnią hematologiczną. Tam też (Chocimska) dokonałem takiej rejestracji. Gdybym od razu trafił na forum i zarejestrował kartę w CO pewnie byłoby szybciej o 1,5 miesiąca. Oczywiście pewnie nie jest to czas stracony, ponieważ w trakcie był tomograf i wszelkie badania diagnostyczne. Przychodnia przy Chocimskiej jest chyba filią OC, bo badania były wykonywane w kompleksie CO. Problem w postaci bardzo niejasnego komunikatu był przekazany z ust hematologa i gdyby nie forum to nadal byśmy poszukiwali. Dzwoniłem dziś do OC i wszystko się wyjaśniło. Po wczorajszej wizycie u onkologa tata otrzymał skierowanie do poradni urologicznej w OC na 8 stycznia ( niestety chwilowo oddzial jest podobno zamkniety). Do tego czasu ma wykonać biopsję (umówiona w Szpitalu Mazovia).
Przepraszam za niepotrzebny chaos i zaśmiecanie forum. 
Wyłączam się pewnie do stycznia, więc korzystając z okazji życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju w Święta. A w nadchodzącym roku samych dobrych wieści.
Pozdrawiam
Radek
Odpowiedz
#22
Dzień dobry.
Tata zmarł 02.04.2022 roku. 
Dziękuję wszystkim za pomoc i próbę udzielania odpowiedzi po moich chaotycznych pytaniach.
Zamykam wątek.
Za Waszą namową wykonałem serię badań i niestety jestem zmuszony otworzyć tym razem swój wątek. Mniej chaotyczny.
Pozdrawiam serdecznie.
Radiusz
Odpowiedz
#23
Radku, przyjmij wyrazy współczucia. Niech tata spoczywa w pokoju...

[Obrazek: uPUxvKG.gif?1]
Odpowiedz
#24
Wyrazy Współczucia.
Odpowiedz
#25
Niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedz
#26
Przyjmij proszę moje kondolencje.

Paweł
Odpowiedz
#27
Bardzo Wam dziękuję. Kruche to życie…
Radek
Rocznik 1971
PSA 08.2023 - 3,880

Odpowiedz
#28
Wyrazy współczucia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości