XI SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ FORUM MICHELIN
#1
 SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ FORUM MICHELIN

Witam
Przedwczoraj wróciłem z sanatorium Inowrocław.
Jak było w osobnym wątku .

Dzisiaj odwiedził Michelin Piotr Piowoj i zawitał w moje progi.
Piotr był w Bydgoszczy na obrazówce PET-PSMA i jadąc do Łodzi wstąpił na pogawędkę przyjacielską.
O szczegółach pewno Piotrek wpisze we własnym wątku.
A jest propozycja na spotkanie się w drugiej połowie października w Michelinie w pełnej obsadzie.
Wiadomo pandemia prosiłbym o waszą odpowiedź w temacie spotkania.

Jędrek
PSA
2012 VIII/30,61/XII 2012 przed LPR 25,58.
2012 XII LRP pT3bN1M1a Gl.3+4 Marginesy ?
2013 /I-1,16 / /VIII PSA-3,0 PET/CT: - PRZERZUTY  09/2013 HT 
2013 RT /0,663/
2014 -2018  <0,002
Zakończenie HT  10.2018
2019 
Luty <0,002
Sierpień  0,046
Wrzesień  0,090
Październik  0,209
Grudzień 0,377
2020 
Styczeń 0,611
Luty      0,663
Marzec   0,761
Kwiecień 1,130
Maj         1,410
Limfadenektomia
Lipiec      0,234
Sierpień  0,015
Wrzesień  0,008
Listopad  0,006


Odpowiedz
#2
Jędrku, my uważamy że takie spotkanie należy jednak przełożyć na bardziej  bezpieczny czas. Koniec pazdziernika to okres kiedy rozpocznie się okres grypowy. Nigdy nie darowałabym sobie gdyby z naszego spotkania ktoś bezobjawowy naraził Was na jakieś następstwa z powodu covida czy grypy. Jesteśmy z różnych rejonów, spotkanie kilkugodzinne, a dostęp do doktorów utrudniony. Narazie my jesteśmy przeciwnikami takiego spotkania dla dobra ogółu. Takie jest nasze zdanie. Pozdrawiamy Lidka i Mariusz
Odpowiedz
#3
(12.09.2020, 14:23:35)Niki napisał(a): Jędrku, my uważamy że takie spotkanie należy jednak przełożyć na bardziej  bezpieczny czas. Koniec pazdziernika to okres kiedy rozpocznie się okres grypowy. Nigdy nie darowałabym sobie gdyby z naszego spotkania ktoś bezobjawowy naraził Was na jakieś następstwa z powodu covida czy grypy. Jesteśmy z różnych rejonów, spotkanie kilkugodzinne, a dostęp do doktorów utrudniony. Narazie my jesteśmy przeciwnikami takiego spotkania dla dobra ogółu. Takie jest nasze zdanie. Pozdrawiamy Lidka i Mariusz

Dzięki
Odpowiedz
#4
No tak, takie imprezy mój zięć nazywa "koronaparty" i odradza, jak potrafi.
Ale z drugiej strony  -  nie ma ryzyka, nie ma zabawy mruganie, puszczanie oczka .
I bądź człeku mądry!
Odpowiedz
#5
Witajcie kochani 
Proponujemy spotkanie jak zawsze w Michelinie 25 września 2021.
jest to pytanie ?
Jeśli tak daj nam znak .
INFO Michelin dzielnica WŁOCŁAWKA.

Czekamy na wasze za lub przeciw.

JĘDREK
Odpowiedz
#6
Jestem za.
Bo
- wypadałoby zdążyć przed czwartą falą,
- albo wykorzystać czas dopóki działają nasze szczepionki.
A działają  - sprawdzone.
Odpowiedz
#7
(22.08.2021, 10:22:06)Dunolka napisał(a): Jestem za.
Bo
- wypadałoby zdążyć przed czwartą falą,
- albo wykorzystać czas dopóki działają nasze szczepionki.
A działają  - sprawdzone.

Niestety nie u wszystkich działają smutny . Też sprawdzone!
Odpowiedz
#8
Nam termin pasuje... będziemy świeżo po urlopie.
Bardzo tęsknimy za Wami wszystkimi, za atmosferą, za rozmowami, za tym co na stole mruganie, puszczanie oczka
Będzie też okazja wypełnić wymóg działalności stowarzyszenia i pogadać o teraźniejszości i przyszłości.
Trzymamy kciuki za realizację spotkania i liczny udział.
Oczywiście rozumiemy sytuację i że zrozumieniem przyjmiemy wasze indywidualne decyzje.
Czasu nie jest dużo i trzeba się określić.
Czekamy na kolejne zgłoszenia.

Pozdrowienia dla wszystkich.
E i J
Odpowiedz
#9
Termin mi też pasuje, ze Szczecina mamy około 450 km ale myśle że odległość się nie liczy byle Was poznać na żywo. Kwestia rozmowy z żoną byle pojechała ze mną. Bardzo  się ciesze i Dziękuje za oragnizacje to aż nie samowite ile poświęcenia, czasu poświęciliście.
Odpowiedz
#10
Jesteśmy też za. Termin pasuje. Stęskniliśmy się za Wami. W realu to zawsze w realu. Pozdrawiamy. L i M
Odpowiedz
#11
Jesteśmy za , ale co będzie do tego czasu to trudno przewidzieć. Sytuacja może być rozwojowa.
Przy okazji wszystkich pozdrawiamy zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
#12
Na pewno do ok. 14:00 muszę być w Warszawie, dojechalibyśmy najwcześniej na 17 a możliwe, że również 26/09 rano powinniśmy być w Warszawie. Do rozważenia.
Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
#13
Wstępnie mi pasuje
Odpowiedz
#14
Dokładnie, wsparcie bezcenne ale jak żona  nie załatwi  sobie wolnego to niestety raczej nie będe mógł przyjechać. Szczecin zadowolenie, uśmiechzmienia się strasznie, niestety  zieleni coraz mniej.
Odpowiedz
#15
Nas też dopiszcie do listy zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
#16
(24.08.2021, 08:35:28)Jędrek napisał(a): ZAPRASZAMY

                                    na organizowane przez
                 Forum Rak Prostaty Pomoc
           XI SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ


                          25      WRZESIEŃ 2021
 
 
              Miejsce spotkania
   Włocławek   Pensjonat Michelin

                                                                  Witam

Rozpoczynamy przygotowania do XI spotkania przyjaciół, sympatyków, zwolenników, potrzebujących                         dających dobro i wsparcie w chorobie.

1-2.Jędrek - Beata + Jędrek 
3-4.Dunolka - Jola + Józek
5-6.Armands -Ela + Jarek
7-8.Piowoj - Ewa + Piotr
9-10.Niki - Lidka + Mariusz
11-12. AParsley - Ewa + Andrzej
13-14.Dago - Danka + Włodek
15 .Sebek 78
16 - 17.Nanna - Ania + Leszek

18
19
20


Odpowiedz
#17
Super!
W zasadzie cała "stara gwardia" będzie!
Zachęcamy nowych, młodszych, by też przyjechali.
Zawsze się można czegoś ciekawego dowiedzieć o chorobie, lekarzach i terapiach od bardziej doświadczonych kolegów (jako że nie wszystko nadaje się do napisania na forum).

Spotkanie tradycyjnie utrzymujemy w konwencji pogodnego spotkania towarzyskiego, na którym jednak nie unikamy rozmowy o trudnych tematach.

Odpowiedz
#18
Ja jak zwykle nie dam rady, ale będę z Wami duchem.
12.2017 PSA 32
03.2018 RP - pT3b N1M0 Gleason (4+5), marginesy ujemne, przerzuty w 1 lewym i 1 prawym wyciętym węźle chłonnym biodrowym
05.2018 Pierwsze pooperacyjne PSA 0,067
06.2018 PSA 0,054, PET - 4 podejrzane węzły chłonne, rozpoczęta RT z naświetlaniem loży i podejrzanych węzłów, 
07.2018 Rozpoczęta hormonoterapia - Eligard
08.2018 Zakończona RT, PSA 0,003
10.2021 Stop hormonoterapii po 40 miesiącach - testosteron 0.7
02.2023 PSA <0.006
06.2023 PSA 0.011
09.2023 PSA 0.022
12.2023 PSA 0.038
03.2024 PSA 0.048
Odpowiedz
#19
Wojtek, ale obiecaj, że następnym razem będziesz! zadowolenie, uśmiech 

PS. Coraz więcej się was, młodych, zbiera, niestety.
Cóż, zmiana pokoleniowa. Life.
Odpowiedz
#20
Drodzy przyjaciele, a szczególnie osoby które zgłosiły chęć przyjazdu do Pensjonatu w Michelinie 25 września, chciałbym poinformować, że w pensjonacie trwają prace remontowe, które w pewien sposób ograniczają funkcjonowanie ośrodka.
Na pewno nasza ulubiona Sala Kominków nie będzie dostępna. Spotkanie mogłoby się odbyć w Sali Kujawskiej (mieliśmy w niej jedno ze spotkań) ale też w pewien sposób mógłby być utrudniony dostęp do WC, bo część holu, pomieszczeń sanitarnych jest wyłączona z eksploatacji. O tych utrudnieniach dziś poinformowała mnie Beatka. Zdajemy sobie sprawę, że remont obiektu może mieć nie tylko wpływ na nasze spotkanie, ale na pobyt uczestników. Raczej nie chodzi o ciężkie pracę budowlane, czy podobne, ale o prowizoryczne ciągi komunikacyjne w obiekcie.
Dlatego trzeba zadać sobie to pytanie - czy jesteście, jesteśmy gotowi mimo wszystko przyjechać na spotkanie, czy odkładamy spotkanie na późniejszy termin (nawet przyszłoroczny). Wiadomo też, że płacąc za pobyt oczekujecie zaspokojenia standardu pobytu, a z tym w takich warunkach może być różnie.

Bardzo proszę o odpowiedź, bo czas na podjęcie decyzji trochę nagli.

Pozdrawiam serdecznie
Armands
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości