Tata Sylwii
#1
23.11.2018,

  Musze jakoś pomóc mojemu tacie lat 62 ; do października żadnych problemów leczenie rozpoczęte na skutek uporczywych bóli stawów , ukierunkowane początkowo na choroby reumatologiczne i ortopedyczne...
to początek naszej walki , w ubiegłym tygodniu poznaliśmy chorobę PSA >5000 I GL 3+4 , czekamy na wyniki scyntografii i TK miednicy ... na przyszły tydzień zaplanowany DIPHERLINE SR 11,25  czy na ten moment można coś jeszcze ?

24.11.2119

Tata czuje się całkiem nieźle; kolejne PSA przed hormonami to 4600 ... te ponad 5 tys pewnie wyniki z CRP na poziomie 170 po antybiotyku spadło do 7... czekamy dalej , dawno nie przeczytałam tyłu historii co teraz ;wierze ze i my bedziemy mieli tyle szczęścia co pacjenci z podobnym PSA, których historie znalazłam

02.12.2018,

  Czy to normalne że 5 dzień po podaniu dipherline nie może nic jeść, wymiotuje nawet po wodzie, podaje elektrolity... wizytę u onkologa mamy dopiero jutro

03.12.2018,

I wylądowaliśmy w szpitalu, tata nie miał siły dojść do gabinetu...

06.12.2018,

. W szpitalu postawili tatę na nogi, zmienili Tramal na Zoldiar , póki co jest Ok, zaczął jeść, mam nadzieję że odzyska siły na tyle że lekarz zdecyduje się na podanie kwasu zole(n)dron(n)owego... walczymy dalej -

20.02.2019,
 U nas póki co całkiem ok, tata po badaniach i PSA 870 [Obrazek: smile.png] , martwi mnie obniżona kreatynina 0,56 ( norma od 0,72 ) i nieco pogorszono hemoglobina 11 ( norma od 13 )ale przy ostatniej wizycie pani dr kazała obserwować póki co ... Tata ma sie całkiem dobrze , odstawił przeciwbólowy Zaldiar , przyjmuje wlewy OSPORIL 3 za nim, kolejny w polowie marca
Dalej kontynucja Apo Flutam i Disperline (Diphereline?)
Testosteron 0,5 - nie wiem czy to dobrze ? bo tez poza normą (Poziom kastracyjny)

28.02.2019,
dzisiaj zrobiłam ponowne badania kreatyniny i hemoglobiny , wszytko w normie [Obrazek: smile.png]
jednak pokusiłam sie o ponowne PSA i niestety z 870 ( wynik z 15 02 2019 r ) dzisiaj mam 916 - mam nadzieje ze to jeszcze w granicy błędu ... badanie w tym samym laboratorium .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości