Wątek doJarkowy
#1
(18.10.2017, 18:31:11)Jędrek napisał(a): Opowiedziałem humor z dojarką.

całość w poście nr. 63 ---->  http://rakprostatypomoc.pl/showthread.ph...49#pid7549 

Znam inny

[Obrazek: LDO6weK.png?2]

wybaczcie... zaraz dam siebie bana mruganie, puszczanie oczka

Jarek
Odpowiedz
#2
(19.10.2017, 04:58:49)Armands napisał(a): [Obrazek: LDO6weK.png?2]
No to powiedz "panu posłu", żeby się spieszył z tym wyścigiem do cycków,
bo przy tym tempie dojenia, już niedługo zabraknie tego, co PO rozkradła...

Uwaga moderacji:
Dunolka otrzymuje pierwsze ostrzeżenie. mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#3
Mnie coś tutaj nie gra!
1. Do PiS-u przeszedł nie poseł z PSL, ale posłanka z tej partii.
2. W tekście przytoczonym przez Armandsa jest poseł i dojarka. Ni w pięć ni w dziewięć, bo co posłowi można wydoić? No może coś by się znalazło, ale czteropunktowa dojarka byłaby wykorzystana w 25%.
3. Gdyby była (ciągle w armandsowym tekście) pani poseł, to dojarkę można by wykorzystać w 50%. Z drugiej jednak strony, z uwagi na konstrukcję dojarki:
https://www.google.pl/search?q=dojarka&t...r039roRE3M:
byłyby trudności z zastosowaniem jej do pani posłanki.
Problem jest trudny do rozwiązania, a jeśli tak, to znowu DoJarka. Tylko do którego? Jeden jest na Nowogrodzkiej, a drugi we Włocławku.

.....................................................................................................................................

Te kropki, to miejsce na wpisanie ostrzeżenia przez Moderatora forum. A co! Dunolka je ma, to i ja chcę! mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#4
(19.10.2017, 19:33:47)Edward napisał(a): .....................................................................................................................................

Te kropki, to miejsce na wpisanie ostrzeżenia przez Moderatora forum. A co! Dunolka je ma, to i ja chcę! mruganie, puszczanie oczka

No wiesz  - regulamin nie zabrania pisać obsesyjnie o seksie. mruganie, puszczanie oczka 
(Na razie). mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#5
Tobie, Dunolka, to się seks z obsesją kojarzy!  Nie za wcześnie? mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#6
(19.10.2017, 19:33:47)Edward napisał(a): Kochanieńki, to nie takie proste... musisz się bardziej postarać mruganie, puszczanie oczka

Armands
.....................................................................................................................................

Te kropki, to miejsce na wpisanie ostrzeżenia przez Moderatora forum. A co! Dunolka je ma, to i ja chcę! mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#7
Cytat:Edward napisał:
A co! Dunolka je ma, to i ja chcę! [Obrazek: wink.png]

No to sobie najpierw kup dojarkę, albo zostań "Panem posłu", to sobie nastawiamy tyle kropek, że ho,ho!!! Big Grin Cool

Pozdrawiam
   Kris.
Odpowiedz
#8
(20.10.2017, 09:31:12)Kris napisał(a):
Cytat:Edward napisał:
A co! Dunolka je ma, to i ja chcę! [Obrazek: wink.png]

No to sobie najpierw kup dojarkę, albo zostań "Panem posłu", to sobie nastawiamy tyle kropek, że ho,ho!!! Big Grin Cool

Kupiłem! Zaprosiłem sąsiadkę, że niby nie znam instrukcji obsługi i się zaczęło!
Tego posta piszę z SOR-u lewą ręką - prawa ma wielokrotne skomplikowane złamanie. A to wszystko przez rady Krisa! smutny
PS.
Dojarki nawet nie zdążyłem włączyć!
Odpowiedz
#9
Oj, Edku, a po co ci była do dojenia taka skomplikowana maszyneria?
Takie rzeczy załatwia się ręcznie, tzn. ustnie.

Kris, o ile rozumiem, zachęcasz Edka do zostania "panem posłu".
To co, idziesz na całość, żadne tam fundacje ani inne półśrodki, tylko od razu Polska Partia Przyjaciół Prostaty?

PS. A z tym seksem Edku masz rację  - za wcześnie.
Odpowiedz
#10
(20.10.2017, 15:49:18)Dunolka napisał(a): Oj, Edku, a po co ci była do dojenia taka skomplikowana maszyneria?
Takie rzeczy załatwia się ręcznie, tzn. ustnie.

Skomplikowaną konstrukcję myślową zastosowałaś i się pogubiłem! Gdyby zamiast 'tzn.' było 'ew.' to sprawa byłaby jasna, a tak, to nic już nie wiem!

Kris, o ile rozumiem, zachęcasz Edka do zostania "panem posłu".
To co, idziesz na całość, żadne tam fundacje ani inne półśrodki, tylko od razu Polska Partia Przyjaciół Prostaty?

Gdzie mi tam do posłowania? Poza tym PPPP już była i nawet myk z przestawieniem liter nic nie da. A taki manewr w przeszłości był! No bo istniał PZPN - Polski Związek Piłki Nożnej, PZPS - .... Siatkowej, ale nieprzyjemnie się zrobiło przy piłce ręcznej! No i przestawiono literki Związkowi, a nie wiodącej sile narodu.

PS. A z tym seksem Edku masz rację  - za wcześnie.

I to jest jedyna słuszna odpowiedź! Tak trzymaj! mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości