Cris
#21
Mija rok odkąd nie ma wśród nas Crisa. Ja mam wciąż przed oczami obraz chłopaka ciepłego, usmiechnietego, pomocnego, kochającego ludzi. Gdzieś z góry patrzy i kibicuje poczynaniami naszych dzielnych panów. Pozostaniesz na zawsze w naszych sercach. Brakuje Ciebie Drogi Krzysiu. Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
#22
Niecały tydzień temu przejeżdżałem przez Myślenice i z bólem serca patrzyłem na mijane domy, place, warsztaty i sklepy.
Gdzieś obok, tak niedawno spoczęło ciało naszego śp. Krzysia. Ciało spoczęło, ale dusza jest z Panem, rodziną... jest też z nami.
 
Pamięć o Crisie nie zagaśnie. Przyjacielu spoczywaj w pokoju.

[Obrazek: uPUxvKG.gif?1]
Odpowiedz
#23
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRbOYm7SUf8xc0DJmxLJWO...XgFd1qoSJw]

Mija rok i zaczyna już drugi od czasu kiedy Cris nas opuścił. Jak ten czas szybko leci.
Drogi Przyjacielu pamiętamy o Tobie.
Spoczywaj w pokoju.

Kris.
Odpowiedz
#24
Zobacz jak mało znaczymy......,
Życie toczy się jak gdyby nigdy nic.....,
Ale my pamiętamy!
Spoczywaj w pokoju!
Ur.1960
PSA wyjściowe 09.2010 - 11,097 ng/ml
Prostatektomia Radykalna /klasyczna/, Obustronna Limfadenektomia Miednicza  
Wynik po RP   - GL. (2 + 4) pT2cN1
Korekta 2013  - GL. (4 + 3) pT3aN1, resekcja R1
PSA - 06.2011 /8 tyg. po RP/ - 0,02
Od 08.2013 - Bicalutamide 50 mg 
Od 04.2020 - Bicalutamide 100 mg
Od 04.2021 - Bicalutamide 150 mg
09.2021 - VMAT+CBCT
Od 12.2021 - Bicalutamide 100mg
PSA - 06.2022 - < 0,006
Od 03.2022 - Bicalutamide 50mg
Od 08.2022 - Bicalutamide - stop!
PSA - 01.2024 - 0,062
Odpowiedz
#25
Tak, życie toczy się dalej, mimo, że odchodzą nasi bliscy, odchodzą przyjaciele.
I tak samo będzie się toczyć dalej, gdy my odejdziemy.
Niemniej  - coś się zmienia, coś jest inaczej.

Pierwsze, to smutek i lęk.
Po śmierci Crisa, jakby  dotarło do nas, że na tę chorobę naprawdę można umrzeć.
Niby o tym wiedzieliśmy, ale nie do końca.
Teraz już nie jesteśmy tak optymistyczni.

Z drugiej strony chyba bardziej doceniamy to życie, które jeszcze mamy.
Na spotkaniu prawie rok temu  towarzyszył nam duży portret Crisa, z tymi jego uśmiechniętymi oczami.
Wydawało mi się, że chce nam powiedzieć:
- Ludzie, cieszcie się każdym dniem, starajcie się wykorzystać każdą chwilę, by zrobić coś pożytecznego,
komuś pomóc, no i nie przejmujcie się drobiazgami.

Niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedz
#26
Artykuł może nie najnowszy, ale nasz Przyjaciel ma memoriał swojego imienia....

https://dziennikpolski24.pl/myslenice-dz...r/13572350

Pozwoliłem sobie przenieść ten post w bardziej odpowiednie miejsce. 
Niech wszyscy czytający artykuł wiedzą, że pamieć o śp. Krzysztofie... naszym Crisie, jest nie tylko w naszych myślach i sercach. 

Admin

PS. A ja tak siebie myślę, że śp. Krzysztof, ma wielką frajdę, patrząc z góry na te młode dziewczyny pod siatką. Jego starania, jego praca nie poszła na marne.
Odpowiedz
#27
(27.06.2019, 22:31:19)latarnik napisał(a): Artykuł może nie najnowszy, ale nasz Przyjaciel ma memoriał swojego imienia....

https://dziennikpolski24.pl/myslenice-dz...r/13572350

Pozwoliłem sobie przenieść ten post w bardziej odpowiednie miejsce. 
Niech wszyscy czytający artykuł wiedzą, że pamieć o śp. Krzysztofie... naszym Crisie, jest nie tylko w naszych myślach i sercach. 

Admin

PS. A ja tak siebie myślę, że śp. Krzysztof, ma wielką frajdę, patrząc z góry na te młode dziewczyny pod siatką. Jego starania, jego praca nie poszła na marne.

Chociaż Krzysiek przegrał najważniejszy mecz swojego życia, to na pewno jest zwycięzcą. Pasja, z jaką oddawał się ulubionej dyscyplinie sportu, zaangażowanie w życie społeczne swojej miejscowości i cechy charakteru, które mogliśmy poznać sprawiły, że pamięć o Nim trwa i będzie trwać.

Dla nas wszystkich jest On przykładem, jak można dobrze przeżyć czas, który dano nam na Ziemi. Czas, którego długości nikt z nas nie zna i nikt nie ma pewności, co będzie po nim. Chciałoby się wierzyć, że nie pustka i nicość, ale nowe życie, co najmniej tak piękne, jak nasze ziemskie.

Cris, Przyjacielu, Ty żyjesz w pamięci tych wszystkich, którzy mieli przyjemność Cię spotkać.
Odpowiedz
#28
Dziś mijają 2lata odkąd nie ma z nami naszego Crisa. My pamiętamy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach. W naszych spotkaniach zawsze uczestniczy. Ma w sali kominkowej honorowe miejsce.
Odpowiedz
#29
"Dobrzy ludzie mają moc, pozostają w niejednym wspomnieniu".
Odpowiedz
#30
Dziś byliśmy na Jasnej Górze i przed Cudownym Obrazem modliliśmy się w naszych intencjach, ale też wspominając tych, którzy od nas odeszli. Szczególnie wspominaliśmy Crisa i Bogusia.
Pamiętaliśmy też o tych, którzy aktualnie naszej modlitwy najbardziej potrzebują. Niech Matka Boża Jasnogórska otoczy ich swoją matczyną opieką.

https://photos.app.goo.gl/mDzr8khYYzLjbwJ98
https://photos.app.goo.gl/zH98eVvwY5ENwN3f7
Odpowiedz
#31
To już trzy lata... Krzysiu, spoczywaj w pokoju.

[Obrazek: nfG3uDx.jpg?1]
Odpowiedz
#32
Boże jak ten czas leci. Nie chce się wierzyć że to minęło już 3lata.Krzyś spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
#33
To już trzy lata? Trudno uwierzyć.
Ciepły, wrześniowy dzień, i telefon od Krisa  - że "Cris nie żyje".

A moja pamięć robi rzecz dziwną, wydaje mi się, że wtedy Kris powiedział, że nie ma już ich obu,
czyli jakby zawiadomił mnie o swojej śmierci.
Bo w niedzielę minie rok, jak odszedł Kris. Też w słoneczny, wrześniowy dzień.

Odpoczywaj w pokoju - Przyjacielu.
Odpowiedz
#34
To już cztery lata kiedy odszedł od nas nasz PRZYJACIEL, KOLEGA, WIELKI CZŁOWIEK.
Krzysiu na zawsze będziesz w naszych sercach, wspomnieniach, rozmowach, na zdjęciach...
Spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
#35
Nie ma Crisa.
Dla nas, oprócz dobrych wspomnień, zostało FORUM.
To przecież jego dzieło.

Niech odpoczywa w pokoju.
Odpowiedz
#36
Kolejna rocznica, kolejne wspomnienia...
Pamiętamy
Odpowiedz
#37
Pamiętamy.

Spoczywaj w pokoju, Przyjacielu.
Odpowiedz
#38
Wczoraj minęła kolejna smutna rocznica...

Żal pozostał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości