AParsley-czas od operacji szybko płynie
A więc jesteś w pełni wyleczony mruganie, puszczanie oczka Gratulację.
Odpowiedz
Gratuluję!
Czyli poszedłeś w moje ślady, a dokładniej to system powiedział nam - goodbye.
Życzę Ci, żebyś już nigdy nie musiał odwiedzać onkologów, a i lekarzy POZ nie absorbował.

Pozdrawiam
Armands… i Ela też zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za dobre słowo i za gratulacje, choć to nie za bardzo moja zasługa.

Co do bycia wyleczonym, niektórzy pewnie wiedzą, że uważam, że z tym przeciwnikiem raczej wygrać się nie da. Remis ze wskazaniem nie jest złym wynikiem.

Ale oczywiście się cieszę z tego, jak jest.

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
Podpinamy się do gratulacji i życzymy wielu pięknych chwil. Twoja historia daje nam też cień nadziei. Pozdrawiamy
Odpowiedz
Witajcie,

We wtorek minęło dokładnie 10 lat od LRP. Dziwne uczucie. Ale gdyby nie to forum ( i tamto drugie też ), to nie wiem jak potoczyłyby się kwestie leczenia nowotworu.

Trzymam kciuki za wszystkich walczących.

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
(22.11.2024, 21:55:23)AParsley napisał(a): Witajcie,

We wtorek minęło dokładnie 10 lat od LRP. Dziwne uczucie. Ale gdyby nie to forum ( i tamto drugie też ), to nie wiem jak potoczyłyby się kwestie leczenia nowotworu.

Trzymam kciuki za wszystkich walczących.

Pozdrawiam AParsley

Super. Fajnie, że jesteś wyleczony a znajdujesz czas na pomoc na forum. Dziękuję i pozdrawiam Radiusz
Rocznik 1971
PSA 08.2023 - 3.880; G7 (3+4)
RARP 04.2024 ECZ Otwock
PSA 02.2026 <0.006
Odpowiedz
Witam Forumowiczów,

Zrobiłem badanie kontrolne po 6 miesiącach. PSA pod kontrolą <0,006 ng/ml, testosteron w normie, witamina D3 trochę za wysoka: 79,9 ng/ml, przy dawkowaniu 4000 j.m. dziennie. Zmniejszamy do 2000 j.m.

I właśnie mija 10 lat od RT uzupełniającej, dzięki której mam teraz stabilne wyniki.

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
(09.05.2025, 07:57:28)AParsley napisał(a): Witam Forumowiczów,

Zrobiłem badanie kontrolne po 6 miesiącach. PSA pod kontrolą <0,006 ng/ml, testosteron w normie, witamina D3 trochę za wysoka: 79,9 ng/ml, przy dawkowaniu 4000 j.m. dziennie. Zmniejszamy do 2000 j.m.

I właśnie mija 10 lat od RT uzupełniającej, dzięki której mam teraz stabilne wyniki.

Pozdrawiam AParsley

Gratulacje
Piękna zwycięska walka 
Uściski i do zobaczenia w Michelinie  na świętowaniu'
Jędrek
Odpowiedz
Witajcie serdecznie,

Nie mam na tyle mocnych nerwów, żeby się badać co roku ( jakoś gadowi nie ufam ), staram się trzymać cyklu półrocznego.

Zrobiłem badania w ubiegłym tygodniu, PSA w normie, czyli <0,006 ng/ml, testosteronu nie badałem, inne badania ogólne i biochemia w normie.

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
Kierowcy się życzy „szerokości”, a ja Tobie życzę dalszej nieoznaczalności, oczywiście gratulując za obecny wynik.

Pozdrawiam Szewik
Odpowiedz
(08.11.2025, 16:12:12)AParsley napisał(a):  PSA w normie, czyli <0,006 ng/ml, testosteronu nie badałem, 

Na spotkaniu Dunolka i Nana
Będą pić kolejnego szampana!
zadowolenie, uśmiech zadowolenie, uśmiech
Odpowiedz
Mówisz, masz  Big Grin

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
Witajcie serdecznie,

Kilka tygodni temu zrobiłem badania, trzymam się cyklu półrocznego.

PSA w normie, czyli <0,006 ng/ml, testosteron w normie, inne badania ogólne i biochemia w normie.

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz
Tak trzymać. Pozdrowionka.
Odpowiedz
Andrzej  - bardzo się cieszymy!
Uściski!
Odpowiedz
Cieszymy się razem z Tobą
Odpowiedz
Żyć nie umierać zadowolenie, uśmiech

Pzdr
R
ur. 1971
PSA:1,31/2018, 1,50/2019, 1,20/2020,
17,122/04.06.2024, 4,859/19.06.2024, 2,639/02.07.2024, 2,497/10.07.2024, 1,975/29.07.2024, 1,422/13.08.2024,
1,357/27.08.2024, 1,403/23.09.2024, 1,354/14.10.2024,
mpMRI (ECZ) - 22.10.2024 Zmiana PIRADS 4 i 3
Szczepienie COVID19 - 30.10.2024
1,470/04.11.2024, 1,742/18.11.2024, 1,648/04.12.2024, 1,557/19.12.2024,
mpMRI (QUADIA) - 16.01.2025 Zmiana PIRADS 4 i 3
1,657/30.01.2025,
Biopsja fuzyjna przezkroczowa 12.02.2025 (rak gruczołowy zrazikowy Gleason 6(3+3) oba płaty)
bpMRI (QUADIA) Whole Body, bez istotnych zmian.
1,734/21.03.2025, 1,689/08.04.2025,
RARP (da Vinci) bez limfadenektomii z zaoszczędzeniem pęczków / 18.04.2025 dr. M. Mokrzyś z asystą dr. T. Rynkiewicza
Odpowiedz
Dziękuję za dobre słowo. Choć to ostatnie stwierdzenie, z przyczyn o których cześć z Was wie, niekoniecznie jest pocieszeniem  Huh

Pozdrawiam AParsley
Rocznik 1961
PSA przed RP 15,41 ng/ml, LRP 19/11/2014, RT 05-06/2015.
PSA od 08/2017 do teraz <0,006 ng/ml.

Moja historia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości