Regulamin Forum - Rak Prostaty "Pamiętaj nie jesteś sam"
#1
REGULAMIN   FORUM - Rak Prostaty. Pamiętaj nie jesteś sam. Informacja-Pomoc-Wsparcie

Będąc Uczestnikiem Forum; po rejestracji, zalogowaniu, czy też jako Gość Forum  
Zgadzasz się nie publikować/pisać :

& 1. Materiałów obraźliwych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych i innych, mogących być  sprzecznymi z prawem.     Złamanie tych zasad może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników Forum.                                
2. Żadnych materiałów/wpisów naruszających powszechnie przyjęte zasady netykiety 
 
& 3. Materiałów w treści lub formie umyślnie godzących w porządek lub spokój uczestników Forum
 
& 4. Wpisów opartych wyłącznie o argumenty personalne lub tekstów zawierających groźby
 
& 5. Tekstów nie związanych z tematyką wątku
 
& 6. Obszernych przedruków publikacji autorów niebędących użytkownikami Forum, bez podania źródła; 
dopuszczalne są jedynie cytaty z odnośnikiem - linkiem do tekstu publikacji
 
& 7. Wpisów rażąco i celowo naruszających zasady pisowni, składni lub gramatyki języka polskiego 
 
& 8. Treści mających cechy celowej działalności na szkodę Forum
Złamanie tych zasad może skutkować upomnieniem,  czasowym bądź zupełnym wykluczeniem z działalności na Forum.
     
& 9. Administratorzy i moderatorzy podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za szkodliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe natychmiastowe przeczytanie  każdej wiadomości.
 
& 10. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

& 11. Przyjmujesz do wiadomości, że administrator i moderatorzy tego portalu mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili z jednoczesnym wyjaśnieniem powodu ( wysyłając info. na P.W. lub e-mail autorowi ).
    
& 12. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
                                                  
& 13. Posty i tematy niezgodne z regulaminem będą usuwane lub ich treści będą modyfikowane  przez  moderatorów /administratorów. Awatary, podpisy i inne pola pozostawione do dyspozycji użytkownika również mogą być modyfikowane bądź usuwane, jeżeli będą zawierać niedozwolone treści.

& 14Forum jest niekomercyjne i jakiekolwiek reklamy czy próby ich uruchomienia pojawiające się na Forum będą natychmiast usuwane przez administrację.
     

& 15. Szanując wolność każdego do wyboru własnej drogi leczenia, przyjmujemy jednak zasadę, że na  Forum dyskutujemy  o akademickich i uznanych naukowo metodach leczenia Raka Gruczołu Krokowego i o wszelkich innych pozanaukowych znanych i  nieznanych metodach terapii nie dyskutujemy.

& 16. Użytkownicy notorycznie łamiący regulamin i ignorujący upomnienia moderatorów/administratorów powinni liczyć się z zablokowaniem dostępu do forum (ban). W przypadku najbardziej drastycznego przewinienia                  moderatorzy/administratorzy mogą zastosować blokadę czasową lub zupełną, z usunięciem konta włącznie, bez uprzedniego upomnienia.

& 17. Zablokowanie dostępu do forum (ban) może mieć charakter: czasowy określony, czasowy nieokreślony, zupełny;
  • ban czasowy określony - konto użytkownika zostanie zablokowane na czas określony przez moderatora lub administrację. Okres ten podany zostanie w momencie obwieszczenia decyzji o nałożeniu blokady. 
  • ban czasowy nieokreślony - następuje bez podania przez moderatora lub administrację czasu na jaki konto użytkownika zostanie zablokowane. Decyzja o zniesieniu blokady zależy wyłącznie od administracji i moderatorów. 
  • ban zupełny- konto zostanie zablokowane na zawsze bądź usunięte z bazy Forum.
& 18. Każde nowe konto założone przez zbanowanego użytkownika będzie natychmiast usuwane w przypadku stwierdzenia tego faktu.

             
Rejestrując się i korzystając z konta na Naszym Forum akceptujesz                postanowienia niniejszego regulaminu.
 
 
Administracja.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości