Moje 9 lat leczenia
#1
Już 9 lat walki z skorupiakiem. 
Raz dobrze, a raz zaczyna PSA fluktuować .
1 rok nie miałem zapory/blokady Hormonalnej
Maj b.r. PSA z 0,005 skoczyło na 0,021 ng/ml.
Choroby towarzyszące: zawał, 4 wylewy Krwi do mózgu.
Dziura (?) w Mózgu i Móżdżku powiększyła się o kilka mikronów.
Badanie kontrolne PSA na 05.06.2016r.
Wizyta u mojego lekarza prowadzącego 6 czerwca br. PSA 05.06.2016 r.
Resztę znacie ? - Kule. Uszkodzone stawy. Skoki ze spadochronem zrobiły swoje.

Kochani opiszę ja poukładam bałagan w dokumentach : pomieszane z wypisami szpitali po operacji Serca i wylewach kwi do Mózgu. Pomieszanie z poplątaniem.
W datowaniu jest większy bałagan niż myślałem Dużo brakuje bo zostały w kartotece szpitala (chcą odremontowane Centrum Onkologi sprzedać) ?
Wynik PSA 0,021ng/ml z 0,005 ng/ml i Testosteron 0,86 ng/ml / a norma 1,93-7,70/
Ciekawym co z scyntygrafią?
Czy zrobią resztę badań ? . Odpowiedź 6 czerwca !.

Witam : No i stało się , tydzień temu zaczął  mię boleć sutek w lewej piersi , mięsień  spuchł,nawet dotknąć się nie da > Myślałem ze to po ostatnim uderzenie o podłogę ! ale to już za długo . a Głowa i żebra dawno przestały , Wg moich wiadomości , może być bardzo źle! / to z 1 alternatyw / Przerzut/ odejście dość szybkie . no i Kris też idę na razie do rodzinnego , zobaczy > to napiszę ! a Przy okazji PSA 1 miesiąc szybciej !  Mój Onkolog tylko w środy ! nie mam zamiaru czekać !Wczesne wykrycie i leczenie Ratuje Życie ! Koledzy Pamiętajcie o Tym !Tak Podle dawno się nie czułem Zdołowany na Maxa !

No i Po strachu ! Po ostatnim upadku , stłuczone żebra i pierś Okłady z altacecetu zmiesznego z spirytusem ,/ nie pić / Uf ale ulga ! A zarazem szkoda spirytusu ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości