Leszek12: Popromienne porażenie jelita grubego !
#1
Leszek12 napisał - 4 czerwiec 2016:

Wczoraj  przełożono mi wizytę o miesiąc . Na 5 i 6 Lipca . Oficjalnie powiedziano ,urlop lekarzy ! ?
leszek12


Leszek12 napisał - 6 czerwiec 2016:
Dziś w rejestracji : dostałem skierowanie na PSA i wizytę z recepta na Eligard  6 miesięczny!  No to czekam do 5 i 6 Lipca !
leszek12

Leszek 12 napisał - 06.lipiec.2016 r.

Witam: już myślałem że opisze moją Historię nawet miałem już nakreślony plan opisu .Na dziś  Psa 0,072 całkowite , czyli nie ma stanu alarmowego ? ale przy przeglądaniu dokumentacji mój Ordynator co cie boli że masz laskę ? tłumaczę że boli mię miednica w dolnym odcinku kręgosłupa. 
Hormonów nie przepisał , zamiast tego na RT z badaniem KREATINININY! z podejrzeniem Meta > z kontrastem/ zgłupiałem ? a że znamy się prywatnie to uwierzyłem/i tak opiszę na razie taka mała depresja ? ale brak nastroju , to zrozumiecie !  Hormonu nie przepisał bo koszt  Eligard. ale zamienniki innej Firmy Tańsze ?
 / bo już zamiast 20 zł 3 miesięczny ponad 200 zł a półroczy 400 zł chamstwo i rozbój na ciężko chorych !/co zresztą napisałem do prezydenta na jego stronie na TT. Tak miało być fajnie tyle lat wyrzeczeń ! Ech . 
leszek12

1 godzinę temu

Leszek 12 napisał:  


Witam Wszystkich : wczoraj zameldowałem się w szpitalu z 1 litrem wody O 14 ! czyli 2 godziny na kontrast ? a tu wymieniamy aparaturę / rzeczywiście a że zawsze sprawdzam czy nie robią mię w konia / ale rozkręcają a nowa w pudłach na paletach ! Od ręki rejestracja wypisała nowy Termin 31 sierpień . No trudno tego nie przeskoczysz , a za Forsę nie pójdę do innego szpitala ? a oszczędności dałem synowi na kupno mieszkania 4 pokoje za 120,000! Wytrzymam PSA nie jest alarmem ? Jem Dorettę / przeciw bólowe . no i czekam ! Pozdrawiam ! co byście poradzili ? 
leszek12
Odpowiedz
#2
Kris ! pozmieniaj tak jak ma być / wybacz że Cię obarczam takimi prozaicznymi ale dla mię ważnymi  ale dla mię teraz zwaliło mi się na głowę za dużo spraw ! a zdołowało mię Podejrzenie wznowy meta ?. No i czas oczekiwanie na Tomografię , i wypadek syna , oraz skasowany samochód/ rama skrzywiona .  no i Rozwód syna . Ech wszystko na raz ? a boję sie tylko 5 wylewu do Mózgu > Więc jak gierek ? pomożecie ?  Danke ! leszek12
Odpowiedz
#3
Już zmieniłem. Teraz tylko sam pilnuj  porządku we wpisach. Tutaj wpisuj wszystkie swoje bieżące sprawy związane z przebiegiem i leczeniem RGK.
W " NASZE HISTORIE" wpisuj od czasu ,do czasu najważniejsze  informacje dotyczące choroby ( wyniki badań obrazowych, aktualne wyniki PSA i "T"-testosteron, leki i ich zmiany itp. )

Pozdrawiam
  Kris.
Odpowiedz
#4
Dzięki : co ja bym bez Ciebie zrobił ? chyba Bezimienny jednak zdecydował , bo był w Bielsku i czytał nasze Forum wrażenie pozytywne ! 
leszek12
Odpowiedz
#5
Byłem u mojego Prowadzącego . Żadnych Hormonów i niczego nie przepisze , bo to zaciemni Obraz i to co się dzieje . Mam czekać i widzę jak inni cierpią to jeszcze wytrzymam ? Nowy bardzo Aparat bardzo czuły , bo byłem ciekawy ! . Więc czekam !.
leszek12
Odpowiedz
#6
Leszku - pozwoliłem sobie przenieść Twoje odpowiedzi w innym wątku do właściwego.
A tak przy okazji.
Nie musisz cytować całych postów - robi się wówczas nieczytelnie.
Wyciągaj sedno i na tym się koncentruj pisząc odpowiedzi za pomocą klawisza Edytuj.
Rocznik 1967
moja historia
PSA wyjściowe XI 2012-30,48 ng/ml - HT; 
RT II-IV.2013; 
HT: (zoladex, bicalutamid, eligard) od VI 2013- nadal
Aktualnie (stan:31.12.2015): Próby klinicznie (enzalutamid)  
kontynuacja leczenia - dyskusja
Odpowiedz
#7
(22.07.2016, 12:21:52)leszek12 napisał(a): Byłem u mojego Prowadzącego . Żadnych Hormonów i niczego nie przepisze , bo to zaciemni Obraz i to co się dzieje . Mam czekać i widzę jak inni cierpią to jeszcze wytrzymam ? Nowy bardzo Aparat bardzo czuły , bo byłem ciekawy ! . Więc czekam !.
leszek12

Leszku, wnioskuję, że lekarz wstrzymał ci hormony do czasu badania obrazowego, by dokładnie wiedzieć, co się dzieje.
To niedługo. A obraz "na czysto" może będzie podstawą do innych sensownych działań.
Odpowiedz
#8
Witam : i chyba o to chodziło > powiedział ze Następna jak gdzie coś nie Tak To robimy ,/Scyntygrafie / więc czekam . Podwyższył dawkę Dorety ! Pozdrawiam ! 
leszek12

(22.07.2016, 22:12:55)cris napisał(a): Leszku - pozwoliłem sobie przenieść Twoje odpowiedzi w innym wątku do właściwego.
A tak przy okazji.
Nie musisz cytować całych postów - robi się wówczas nieczytelnie.
Wyciągaj sedno i na tym się koncentruj pisząc odpowiedzi za pomocą klawisza Edytuj.

Kris : a cha !  Wiesz każde forum ma swoje zasady ! a przestawić ? to nieraz piszesz tak jak na TT mam już ponad 2000 postów ! ale muszę przejść na nasze Forum ! Pozdrawiam ! 
leeszek12
Odpowiedz
#9
Witam wszystkich ! Dziś 26,08 2016, przed TK z kontrastem:(ICD-9:M37)0,94  GFR(ICD:M37)>60. 
PSA  z 25,08 2016 -0,0108 . Było w 6,07 2016 PSA 0,072.
taki skok ? . Teraz 31 ,08,2018  TK ! Pozdrawiam ! 
leszek12
Odpowiedz
#10
To wynik Kreatyniny , W normie !
Odpowiedz
#11
Witam : Po raz pierwszy po TK z kontrastem < czułem znajomy smak jak po Scyntygrafii ? Zadzwoniłem po syna tak nigdy się nie czułem / syn z swoja grupą podjechał . W domu ciśnienie 210/100 ! zawsze mam 120/80 . 2 tygodnie i PSA i wizyta > wyniki Podam . czy to normalne? czytam i pytam ? Zobaczę co mój Onkolog Powie. Operację zaćmy w 2020 rok ! Fajne ! nie popuszczę i Przeżyje !!! Państwu na Złość .No i jak Was mogę opuścić , nigdy ! Pozdrawiam .
leszek12
Odpowiedz
#12
(06.09.2016, 15:34:48)leszek12 napisał(a): Przeżyje !!! Państwu na Złość .No i jak Was mogę opuścić , nigdy !

Masz rację, Leszku! zadowolenie, uśmiech
Mówi się, że gdy pacjent uprze się, by żyć, medycyna jest bezradna. mruganie, puszczanie oczka

Na operację zaćmy poszukaj innego ośrodka, gdzie są krótsze kolejki.
Na razie nie ma rejonizacji. Warto widzieć świat ostrzej i w kolorach.

Sprawdź, czy ostatniego wyniku PSA nie wpisałeś z pomyłką - post z dnia 26/08.
I napisz wreszcie swoją historię, bo tylko twojej nam brakuje.
Może być w tym wątku, ja to przeniosę, gdzie trzeba.
Możesz pisać po kawałku, jak masz czas i nastrój.

Ciśnienie już ci chyba spadło. Czy mógł to być wpływ badania?
Wymienia się różne krótkotrwałe skutki uboczne badania z kontrastem, m.in. zaburzenia pracy nerek,
zatem sprawę warto zgłosić lekarzowi.
Oby wyniki były jak najlepsze.
Odpowiedz
#13
Witam ! Jolu zabieram sie za Pisanie jak Sójka za morze ! No ale za jednym zamachem napiszę . nie Psa Było 0,002 , potem O,005 i rok przerwy ! teraz ? Pozdrawiam ! 
leszek12

Jolu masz racje ! ale stanu alarmowego nie było , to nie pisałem ! Gratuluje 500 postów !! . Ja na Twitter mam 24,000. Wiec wiesz jak trudno sie przestawić !
leszek12
Odpowiedz
#14
Napiszesz, kiedy będziesz chciał, ale mnie chodzi o to, byś o tym całkiem nie zapomniał  - o co w naszym wieku łatwo. mruganie, puszczanie oczka

Co do PSA, chodzi mi o ten fragment:
Cytat:PSA  z 25,08 2016 -0,0108 . Było w 6,07 2016 PSA 0,072.

taki skok ? .   

Przypuszczam, że 6 lipca było 0,072
a 25 sierpnia 0,108.
Czy tak?

Trudno to zinterpretować, nie wiedząc, jak byłeś leczony.
Jeśli poprzednio miałeś hormony, a teraz nie masz, "skok" można traktować nie jak  progresję choroby, ale  powrót do sytuacji "na czysto".

PS. Ejże, ejże, szalejesz na tym Twitterze. Big Grin
Jako człowiek wolny, możesz szaleć, gdzie chcesz i ile chcesz.  mruganie, puszczanie oczka
Odpowiedz
#15
Jolu utworzyła sie grupa taka jak Edward założył w pogaduchach < no i teraz emeryci Wojskowi i jak bez dziewczyn ! To sie uzbierało ! Fajni i zgrana Banda !  Pozdrawiam ! 
leszek12
Odpowiedz
#16
Witam !No i po konsultacji ! wszystko w porządku , PSA wzrosło bo zacząłem jeść Wszystko . Po sprawdzeniu w kompie z pierwszych miesięcy z przed 9 lat Przytyłem 8 kg ! Bóle miednicy po TK ; to wynik źle zrośniętej kości Łonowej/ odchyłka o ciut,ciut  po 3 wylewie / ale przy dłuższym spacerku i siedzeniu będzie boleć ! . Oszczędzać się i nie dać !! Następna wizyta w Styczniu ! bez hormonów .Nie popuszczać dobrego nastroju i pocieszać innych ! / dostałem pozwolenie na zostawienie kilku /na początek / ulotek naszego Forum ! . Jak pójdą to Grzesiek da wydrukować w innej szacie graficznej i innej treści , mam przemyśleć przejrzysty i nie rozwlekły ! Zobaczymy ? poślę do konsultacji z Moderatorami / Tylko żeby mi nie wyjechał do Hiszpanii . Cieszę się ze nie ma przerzutów !      Pozdrawiam Wszystkich ! 
leszek12
Odpowiedz
#17
(14.09.2016, 15:17:26)leszek12 napisał(a): Witam !No i po konsultacji ! wszystko w porządku ,

Bardzo lubimy takie wieści. zadowolenie, uśmiech
Uściski!
Odpowiedz
#18
Leszku , tak 3maj !!!!!
Optymizm i pogoda ducha to nasze atuty zadowolenie, uśmiech
Serdecznie pozdrawiam dago
Odpowiedz
#19
(15.09.2016, 21:50:45)dago napisał(a): Leszku , tak 3maj !!!!!
Optymizm i pogoda ducha to nasze atuty zadowolenie, uśmiech
Serdecznie pozdrawiam dago

Dzięki ! ( lata wyrzeczeń i diety )! ale choroby Uboczne Groźniejsze , od Zasadniczej ! Pozdrawiam Wszystkich ! 
leszek12
Odpowiedz
#20
Witam : ból sutka to z lekarstw < leki na Serce a Neurolog jeszcze przepisała swoje na Wylewy i zaburzenia Równowagi ! no i efekt niekompatybilności leków ! No ale wizytę mam w Poniedziałek bo miała wszystko o mię w kompie ! Mała rzecz a boli a guzek na sutku / wpiszcie w wyszukiwarkę , to 1 z najgroźniejszych I Od razu przypomina mi się Albin z Gdyni : do programu i !?    no ale Kris i Edek i wszyscy znamy ten stan nerwów ! 
leszek12
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości