Witam starych znajomych
#1
Zmobilizowany przez Krisa,wreszcie się zarejestrowałem na nowym forum. Śledziłem je od dość dawna,równolegle z gladiatorem,lecz swą aktywność do tego tylko ograniczałem.

Skoro  "nasze historie",to krótko o mnie i moim raku.
Rocznik 1945,
maj 2007 PSA 7,1,biopsja T2b, Gl 3+4,
grudzień 2007 PR, histo T2c,
maj 2009 PSA PSA 0,23,scyntygrafia OK, SRT 5460cGy,
sierpień 2009 PSA 0,06 i spadała do 0,003,po drodze  do maja 2015 huśtając się nieznacznie.
Niestety w styczniu 2016 wzrosło do 0,03.Jak wielu kolegów pocieszam się,że zmieniłem laboratorium i stąd
to wahnięcie. Być może, lecz nawet nie chce mi się sprawdzić,bo nic sensownego nie mógłbym teraz zrobić.Poczekam jeszcze pół roku.

Pozostałem przy starym niku,bo przed anagramowaniem był zbyt dziecinny mruganie, puszczanie oczka .
Pozdrawiam dawnych i nowych forumowiczów.

Omsk napisał 6 grudzień 2016
Witam serdecznie.
Jak przewidziała Jola omsknąłem się mruganie, puszczanie oczka z forum. Koleżanki i koledzy wiedzą o raku tak dużo,że nikogo tutaj nie mógłbym wspomóc swoją wiedzą a pocieszanie mi nie wychodzi.Głupio mi również informować o swoich niezłych wynikach,gdy wielu z nas ma poważne problemy.Jednak właśnie dzisiaj mija dziewięć lat od operacji i z tej okazji zbadałem PSA.Poniżej 0,002! Za to mam arytmię Zły ,więc i ja nie jestem przez los rozpieszczany.
Pozdrowienia dla wszystkich forumowych przyjaciół.
Andrzej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości