Sebek - diagnoza raka u 42 latka
#61
27 stycznia wprawdzie lepiej brzmi, niż 27 lutego, ale i tak człowieka może szlag trafić.
Jak to się mówi  - kogo nie boli, temu powoli.
Może przynajmniej ten termin będzie dotrzymany.

A test na koronawirusa jak wypadł?
Czeka cię jeszcze kilka procedur medycznych, żeby tylko nie chcieli tego testu powtarzać za każdym razem.
Ale obawiam się, że będą.
Może miałeś po prostu pecha do pani pielęgniarki. Następna pewnie okaże się delikatniejsza.

Ten czas, który ci został do biopsji wykorzystaj jak najlepiej, żeby mieć jak najwięcej danych na temat swego stanu.
Skoro poczytałeś już trochę na temat traka prostaty, to pewnie wiesz, że jednym z najważniejszych czynników jest tempo wzrostu PSA. Zbadałeś krew przed operacją przetoki? Kolejny raz zbadaj przed biopsją.
Odpowiedz
#62
Witam, niestety test na covida będą powtarzać
Nie ,jeszcze nie zbadałem
Odpowiedz
#63
Witam. W poniedziałek ide na PSA, zrobie i wolne. We wtorek  znowu test na covida. 
Myśle że urosło , jak narazie zero objawów
Dzisiaj mam doła, zmarła mi teściowa serio fajna teściowa lat 68.ona mnie wspierała DUŻO. Pozdrwiam a czy jest tu jakiś paprykarz?
Odpowiedz
#64
Oboje z żoną przyjmijcie wyrazy współczucia!
Czy to był covid?

Przy okazji  PSA, zbadaj też sobie OB, by sprawdzić, czy utrzymuje się stan zapalny.

A co to znaczy "paprykarz"? Chodzi ci o kogoś ze Szczecina?
Odpowiedz
#65
Cześć, tak Dunolka ze szczecina.
Odpowiedz
#66
Witam, niestety nie mogłem się zwolnić dzisiaj z pracy na dłużej więc zrobiłem tylko test na covida. Jutro do szpitala o ile znowu nie zmienią terminu.
Odpowiedz
#67
Witam, przyjeli mnie . Jutro na stół.
Odpowiedz
#68
Powodzenia

Pozdrawiam AParsley
Odpowiedz
#69
Dziękuje Bardzo.
Odpowiedz
#70
(27.01.2021, 16:01:36)Sebek78 napisał(a): Witam, przyjeli mnie . Jutro na stół.

Trzymamy kciuki!

PS. Po zabiegu nie śpiesz się z badaniem PSA.
Przez jakiś czas w tej okolicy będzie się utrzymywał pooperacyjny stan zapalny, a to może wpłynąć na PSA.
Odpowiedz
#71
Dziękuje  Dunolka, tak zrobie. Napewno będę musiał przesunąć rezonans.
Odpowiedz
#72
Dzień dobry, jestem  już po. Miałem zabieg w znieczuleniu miejscowym(zastrzyk w kręgosołup.) Nic nie czułem od pasa w dół.Mam nadzieje że jutro do domu. 
Pozdrawiam Was.
Odpowiedz
#73
Super. A co powiedział lekarz po zabiegu?
Odpowiedz
#74
Myślałem że będzie obchód z lekarzem który mnie operował i nie było. Była Pani Lekarz którą jak spytałem o coś odpowiedziała że nie wie bo ona nie operowała i że rano na obchodzie się dowiem.
Jak narazie nie boli, troche piecze ale znośnie.
Pozdrawiam z ul Arkońskiej w Szczecinie?
Odpowiedz
#75
Sebek, wracaj do zdrowia, formy... i do domu.
Pozdrawiam
A.
Rocznik 1961
PSA WYJŚCIOWE: 09.2013 13,31 ng/ml
BIOPSJA: 10.2013 Prostatic carcinoma GS 2+2=4
PROSTATEKTOMIA RADYKALNA (klasyczna): 03.2014 w CO Bydgoszcz. Operator dr. Jerzy Siekiera.
Badanie po RP: GS 3+3=6 pT2c N0
PSA po RP: po 3 mieś. 0,028 ng/ml, od 6 m. do 6 lat od RP <0,002 ng/ml.
W ostatnim badaniu (10 lat od RP) <0,006 ng/ml
Koniec kontroli u urologa w CO
Moja historia
Wątek poboczny 

Módl się o najlepsze, przygotuj się na najgorsze.
Odpowiedz
#76
Witam, jestem już w domu. Dziękuje  , czuję się dobrze . Mam tydzień zwolnienia .Muszę przełożyć rezonans ,tak mówił lekarz.Pozdrawiam.
Odpowiedz
#77
Tydzień zwolnienia  - czyli to nie był całkiem prosty zabieg.
Wypoczywaj, wracaj do zdrowia.
Termin rezonansu słusznie poradzono ci przełożyć.
Odpowiedz
#78
Sebek, szybkiego powrotu do dobrej kondycji!
Odpowiedz
#79
Dziękuje pomalutku wracam do zdrowia . Zwolnienie lekarz chciał mi dać na trzy tygodnie ale nie chciałem.
Odpowiedz
#80
Witam, u mnie jak pod górke. Przetoka długo się goji więc musiałem przełożyć termin rezonansu a co gorsze najbliższy mam dopiero 1kwietnia.Muszę poszukać ,może znajde wcześniejszy termin.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości